1 grudnia 2022

Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!

Kolejna książka świąteczna. Ostatnio było o elfach, dziś o Mikołaju. Ta książka przypomina lapbook związany ze świętym Mikołajem. 

Dwie sąsiadujące ze sobą strony dotyczą jednej rzeczy związanej z Mikołajem. 

I tak dowiadujemy się o saniach świętego Mikołaja, o reniferach, o prezentach czy o samym Mikołaju. Każda strona to okienka/rozkładanki/książeczki, w których znajdujemy dodatkowe smaczki.
Prawie na samym końców mamy jeszcze jedną niespodziankę i jest nią gra. Możemy wczuć się w rolę świętego Mikołaja i spróbować poroznosić prezenty. Takie książki do moim zdaniem to świetna zabawa, dodatek gry w tym przypadku sprawia, że nie jest to lektura tylko na kilka razy. 

 

Moje dzieciaki uwielbiają tego typu rozrywkę, jest to coś innego coś, co wciąga na dłuższą chwilę, coś, co pobudza wyobraźnię i nie jest tak naprawdę traktowane jako książka czy zabawka. 


Jeżeli szukacie ciekawych i innych książek na Mikołaja, to bardzo polecam tę. Jest tu trochę do poczytania, trochę zagadek, trochę zabawy i sporo ciekawostek. Jednym słowem dla każdego coś miłego nie da się nie wstrzelić z precentem 😁.

 

Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!
Autorzy: Christopher Edge, Libby Hamilton, A.J. Wood

Wiek: 4+Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać