6 sierpnia 2021

Pani zrób se pani nerkę ;)

Oto i nasz hicior wyjazdowy, spacerowy itp..., ukochane torebki na przydasie jak nazywają je moje dzieci. 

 

Produkuje je, można powiedzieć moja znajoma z internetu. Aneta prowadzi sklep z kosmetykami i to dzięki niej odkryłam magiczną ścierkę, o której pisałam o TUTAJ. Kiedy pochwaliła mi się, że robi też personalizowane torebki i zapytała, czy nie chciałabym takiej, to szczerze mówiąc, nie wiedziałam, na co się zdecydować. Niby nie muszę już nosić ze sobą całego mieszkania, tylko połowę, ale nadal mam problem z określeniem wielkości torebki :).  Koniec końców zdecydowałam się na nerkę.

Miał być jedna, jak widać, dostałam cztery, rodzinny zestaw 😁. Ja zgarnęłam dwie największe, chłop nie używa takich rzeczy, a moje dzieciaki dostały po jednej. I od tej pory w zasadzie nie rozstają się z tymi nerkami. Noszą w nich wszystko, co dadzą radę upchnąć. Dla Rycerza to nerka, dla naszej Maszy to torebka do noszenia na ramieniu.
Nerki są pięknie wykonane i co ważne w bardzo przemyślany sposób. To, co zachwyciło Rycerza to fakt, że może sobie podpiąć słuchawki używając specjalnie do tego stworzonego otworu.  Nasza Masza zachwycona jest dodatkami do zamków, jak prawdziwa srocza córka uwielbia błyskotki, do tego różowe dodatki, brak tylko brokatu co by robić blink, blink! 😉
Mnie zachwyciła pojemność, naprawdę sporo potrafię w swoje torebki upchnąć, jakość materiałów, z jakich są wykonane i ta dbałość o szczegóły. Co do jakość, użytkowane intensywne przez prawie pół roku nie mają na sobie żadnych śladów zniszczenia, nie zniekształciły się, kolory nie straciły na intensywności, zamki działają jak działały, nic się nie spruło i co ważne nie brudzą się jak szalone.

 

To, co jeszcze jest fajnego w tych produktach, to fakt, że większość z nich możecie hmmm... sami zaprojektować czy też spersonalizować.

Możecie wybrać sobie długość paska, przyznacie, że to duży plus, możecie też do bazowego wzoru sami wybrać kolorystykę i mowa tu o podszewce, zamku, logo i samym pasku. 

 

Ta marka, czyli Ka-Mea ma w ofercie również  torby, plecaki, siatki, kosmetyczki. Wszystko to szyte jest w Polsce. 


Takie nerki i inne oczywiście kupicie o TUTAJ


2 komentarze:

  1. Ale cudowne <3 Widać że robione z sercem <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Zakupiłam właśnie po przeczytaniu tego wpisu. Jestem bardzo zadowolona, piękne i staranne wykonanie. Pełna personalizacja, ale też duży wybór gotowych wzorow

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać