4 grudnia 2019

Printu, Tradycyjny album na zdjęcia coś ekstra na święta

Mniej więcej co roku o tej porze przypominam Wam, że Printu ma w ofercie coś fajnego. Jak co roku my celujemy z albumami dla dziadków bo to najbardziej sprawdzony i co tu mówić ulubiony ich prezent pod choinką.
Od lat zachwalam ich Fotoksiążkę, potem pojawił się Fotoalbum który również bardzo mi się podobał. O tym czym te dwa produkty się różnią pisałam o TUTAJ.
W tym roku kolejna nowość, którą oczywiście już mam na stanie. To jest tzw. tradycyjny album. Klasyka w nowym wydaniu i ponownie jestem oczarowania.
Ale, ale warto zacząć od początku. Książka jest bardzo ładnie pakowana w zasadzie nie potrzeba już jej opakowywać, żeby wyglądała jak prezent. Można też dzieciaki zagonić do roboty, żeby ozdobiły pudełko i to już będzie książka z turbodoładowaniem :D.
Okładka wygląda jak klasyczny album z dawnych lat. Czarne "płótno" pod palcami, no jest stylowo. Bardzo mi się to podoba. Po latach, a raczej sporej kolekcji "tradycyjnych" książek taka odmiana jest dla mnie na plus.
Środek też w kierunku tradycji.
Białe ramki wokół zdjęć, czarne tło, no klasyka. Ramek można się pozbyć, bo jak to z Printu można kombinować przy projektowaniu jak się chce.
Oczywiście jak zwykle wszystko w super jakości i starannie wykonane.
Kto zna ten wie jakie cudne książki są od Printu, kto nie zna temu polecam poznać. Link do strony o TUTAJ. Tam zakładka z szablonami do wyboru, oprawami, rozmiarami i cenami. Dziadkowie kochają te książki. Ja też ;).

No i co na koniec może jakaś zniżka ;) ?
Kod wartość -40zł na fotoksiążkę i jest ważny 14 dni od momentu pobrania https://printu.pl/lp/srokao-40-s19/

4 komentarze:

 1. Piękne! Naprawdę... mam taki z dzieciństwa i jestem teraz tym zachwycona. Na 100% sobie to zrobię!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fotoalbumy są rewelacyjne! Moja córka uwielbia je przeglądać i tylko ich nie jest w stanie zniszczyć :P Niestety, na nie nigdy nie ma promocji, a ze względu na technikę wykonania są dużo droższe :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie album z duszą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawda, nie ma lepszej pamiątki niż taki album od pierwszych dni dziecka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać