28 lutego 2019

Planetarium

Niestety nie sposób się nie zakochać w tej serii od Dwóch Sióstr.  Nie dość, że fantastyczne zilustrowane, nie dość , że z treścią zachęcającą do dalszych poszukiwań to jeszcze wydane w piękny albumowy sposób.
Ciekawość świata Rycerza jest rozbudzona do max lvl. Wiedza jaką posiada jak na 7 latka jest spora i to między innym zasługa takich książek. Zaczyna się od ilustracji, potem przychodzi tekst, często nie do końca zrozumiały, ale od czego są rodzice?
Jeżeli Ci rodzice też są ciekawi świata, to właśnie oto mamy rozrywkę rodzinną na kilka godzin dziennie zapewnioną.
Przyjemnie się to ogląda, przyjemnie się to czyta i mimochodem nabywa się wiedzę, także całkiem przyjemnie. Uwielbiamy te książki, nawet nasza Masza potrafi się nimi zainteresować, oczywiście w całkowicie maluszkowy sposób.  Nie mniej jednak, jest to dobry znak.

Planetraium
Tekst: Raman Prinja
Ilustracje: Chris Wormell
Wydawnictwo: Dwie Siostry

2 komentarze:

  1. Mam już poprzednie z tej serii sióstr (sama nie wiem czy bardziej kupowałam dla córki czy dla siebie;)). Tylko jedna myśl: za dużo fajnych książek, za mało pieniędzy :>

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się! Od jakiegoś czasu przygotowuję sobie listę książek, które chciałabym kupić dla siebie lub na przyszłość dla mojej córci. Książki kupuję regularnie, ale lista wcale nie robi się krótsza, ponieważ wciąż przybywa coś nowego!

      Usuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać