Idealny prezent na dzień Babci i DziadkaJak do tej pory co roku główkowaliśmy co kupić babciom i dziadkom z okazji ich święta. Głównie celowaliśmy w kalendarze z podobizną Rycerza. I oczywiście co roku dziadkowie okazywali radość, wszak codziennie przez calutki rok mogli obcować z wizerunkiem wnuka. Jadnak kiedy zobaczyłam, że kalendarze te są składowane, w końcu ukochanego wnuka jakoś, nawet tylko na papierze, nie wypada na śmietnik wyrzucić postanowiłam wymyślić coś innego.

Nie ukrywam, ze kiedy przemiła pani Kasia z Printu napisała do mnie z zapytanie czy nie chciałabym sobie ich książki zrobić w głowie zaświeciła mi się lampka. I w tym roku babcie i dziadkowe zostaną obdarowani książkami ze zdjęciami ich wnucząt.

Tworzenie takiej książki jest banalnie proste, a na dokładkę mamy gotowe szablony na różne okazje.Nawet jak nie jest się mistrzem fotografii (patrz ja :) ) i zdjęcia no cóż pozostawiają wiele do życzenia całość wygląda bardzo fajnie i co tu mówić profesjonalnie.

Jeżeli też chcielibyście zrobić taki prezent waszym babciom i dziadkom, albo sobie po prostu to mam dla was kod zniżkowy.

Kod na fotoksiążki przed dniem Babci i Dziadka klikacie w link: http://printu.pl/lp/srokaopl/ 

Jest to 39% zniżki, ważne 14 dni od daty pobrania, do jednokrotnego wykorzystania, na cały koszyk.

2 komentarze:

  1. Jeśli zdążę to zrobię taką dla pradziadków mojego Synka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny pomysł...my robimy kalendarz ze zdjęciami wnuków :) oraz daliśmy pamiętniki do wypełnienia/odpowiadaja na pytania zadane przez wnuków/ -bardzo się ucieszyli, że mogą przekazać siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search