7 stycznia 2018

Idealny prezent na dzień Babci i Dziadka

Jak do tej pory co roku główkowaliśmy co kupić babciom i dziadkom z okazji ich święta. Głównie celowaliśmy w kalendarze z podobizną Rycerza. I oczywiście co roku dziadkowie okazywali radość, wszak codziennie przez calutki rok mogli obcować z wizerunkiem wnuka. Jadnak kiedy zobaczyłam, że kalendarze te są składowane, w końcu ukochanego wnuka jakoś, nawet tylko na papierze, nie wypada na śmietnik wyrzucić postanowiłam wymyślić coś innego.

Nie ukrywam, ze kiedy przemiła pani Kasia z Printu napisała do mnie z zapytanie czy nie chciałabym sobie ich książki zrobić w głowie zaświeciła mi się lampka. I w tym roku babcie i dziadkowe zostaną obdarowani książkami ze zdjęciami ich wnucząt.

Tworzenie takiej fotoksiążki jest banalnie proste, a na dokładkę mamy gotowe szablony na różne okazje.

Nawet jak nie jest się mistrzem fotografii (patrz ja :) ) i zdjęcia no cóż pozostawiają wiele do życzenia całość wygląda bardzo fajnie i co tu mówić profesjonalnie.
W tym roku dziadkowie dostaną księgę z wnukami Myślę, że taka fotoksiążka to idealny prezent na dzień Babci i Dziadka.

2 komentarze:

  1. Zgadzam się to super prezent. Ja jednak tym razem postawię na fotoobraz.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo fajny! I robimy go od kilku lat...ale.. ALE... niestety w ksiazce wiekszego formatu 25cm jesli mamy duze zdjecia - takie na cala strone, niestety zdjecia z telefonu nie za bardzo sie sprawdzaja, wychodzi slaba jakosc, wiec trzeba pamietac, zeby chociaz kilak razy w ciagu roku klikac z aparatu:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać