27 listopada 2019

Wygraj zestaw eko kosmetyków dla Twojego domu ;)

O produktach EcoClean pisałam TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.
W skrócie gdyby komuś nie chciało się czytać moich poprzednich wypocin ;)
1. To ekologiczne środki myjące, piorące i czyszczące.
2. Mają certyfikat EcoCert i Allergy Certified
3. Są dopuszczone do użycia w pomieszczeniach, przy dzieciach od 1 dnia życia i oczywiście przy zwierzakach.
4. Produkowane są w duchu zero waste. Środki są w 100% biodegradowalne, podobnie jak opakowania, które wykonane są z materiałów z recyklingu.
5. Są wegańskie
6. Nie są testowane na zwierzętach.

Po tych wszystkich zachwalaniach mam dla Was zadanie 
w komentarzu pod tym wpisem w góra trzech zdaniach napiszcie 

Co sprawia, że Wasz dom jest wyjątkowy?

 Zabawa trwa od 27/11/2019 - 04/12/2019

 Do wygrania 
pierwsza osoba wybierze sobie 5 produktów z marki EcoClean
cztery osoby będą mogły wybrać sobie 2 produkty z całego asortymentu marki EcoClean
to co jest do wyboru można znaleźć na tej oto stronie KLIK

Wyniki ogłoszę 06/12/2019 czyli w Mikołajki ;)w tym wpisie.

To co zapraszam do zabawy :)

WYNIKI
Osoba która wybierze 5 produktów to 

Pozostałe cztery osoby to

Gratuluje i proszę o kontakt i informację co wybieracie i na jaki adres mają zostać wysłane wybrane rzeczy :)

110 komentarzy:

 1. Moj dom jest mega wyjatkowy, bo kazda rzecz ma nim swoje odpowiednie miejsce dzieki czemu panuje tu wzgledny lad:) Przy maluchu to wazne! Przede wszystkim jednak kocham go za to ze jest przytulny i w sam raz dla domatorki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasz dom jest wyjątkowy, dzięki najkochanszym i najcudowniejszym ludziom, którzy w nim mieszkają:-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój dom jest wyjątkowy bo są w nim osoby które Kocham i to daje mi szczęście. Jola J.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój dom jest wyjątkowy bo tworzą go wyjątkowi dla mnie ludzie :) i każda chwila spędzona z nimi w tym domu jest zapamiętana jako wyjątkowa i cudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój dom jest wyjątkowy głównie dzięki mojemu mężowi i mojej córce, która jest cudem. To oni (i oczywiście ja��) sprawiają, że dom może być wszędzie, a z ich chęcią pracy i pomocy zawsze jest czysto. �� Od jakiegoś czasu, przy wsparciu męża, sukcesywnie wymieniamy sklepową chemię na naturalne środki czystości, część nawet robimy sami. ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój dom jest wyjątkowy, nie ze względu na cztery ściany, które mnie otaczają, a ze względu na to, kto w nim mieszka. Moja ukochana córeczka i mąż razem ze mną tworzą go tak niezwykłym. To nasza miłość panująca w powietrzu sprawia, że ten dom jest niepowtarzalny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dom jest wyjątkowy dzięki jego mieszkańcom. To dom powinien dostosowany być do potrzeb i stylu życia ludzi, a nie odwrotnie. Nasz dom jest wyjątkowy dzięki temu, że tworzymy tam rodzinę, naszą mini społeczność gdzie kochamy być razem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Troje dzieci dwa koty jeden mąż i ja. Nasz dom jest wyjątkowy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój dom jest wyjątkowy, gdyż jest w nim ciepło rodzinne. Na każdej półce można spotkać kawałek wspomnienia z wyjazdów, a każdy wyjazd jak wiadomo to wyjątkowa chwila spędzone z synem. Względem porządku to w nocy o północy wiem co gdzie leży iż lubię sprzątać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój dom jest wyjątkowy bo mieszka w nim wyjątkowa miłość, która sprawia, ze dom jest zawsze wytchnieniem. Za chwilę dzięki tej miłości będzie w nim mieszkał mały człowiek, który będzie z nami tworzył najbardziej wyjątkowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój dom jest wyjątkowy, bo mam w nim syna od początku chowanego "na sroce" - w efekcie bez alergii i problemów skórnych. Ale dość już wazeliny�� jest wyjątkowy bo mieszka w nim moja Rodzina!

  OdpowiedzUsuń
 12. Mój dom nie jest specjalnie wyjątkowy, uwielbiam Go bo mimo że wszytsko dłużej trwa to cały remont, dużo mebli robimy samodzielnie i daje nam to wielka satysfakcję. Na ścianach są moje autorskie murale, a aranżacja rodzi się od podstaw w naszych głowach i do znalezienia tej jednej, jedynej opcji zwlekamy by było tak sobie wymarzyliśmy. Jednak po ostatnich przejściach wiem, że dom jest tam gdzie Twoje ❤️, i nie ma to związku z adresem zamieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nasz dom jest wyjątkowy od 2 miesięcy i 2 dni. Dlaczego? Dlatego, że zamieszkał z nami nasz mały człowiek, który był częścią brakującego elementu całej wyjątkowości ❤️

  OdpowiedzUsuń
 14. Nasz dom jest wyjątkowy, bo takiej trójki jak nasza nie da się podrobić. 2 uparte barany wychowują charakterną lwicę,więc każdy dzień jest wyzwaniem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mój dom jest wyjątkowy bo mieszkają w nim wyjątkowe osoby, a ja dbam o to aby czuły się w nim wyjątkowo ��

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Nasz dom jest wyjątkowy, bo tworzy go nasza wspaniała, jedyna w swoim rodzaju trójka. Dwa uparte Barany wychowują charakterną lwicę :) Mała Pola to wielki odkrywca świata, więc każdy dzień jest wyzwaniem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Co sprawia, że mój dom jest wyjątkowy?
  To domownicy! moi mali balaganiarze, małe skrzaty które biegają po domu i rozrabiają, a ja jak ta dobra wróżka latam i sprzątam �� przydałoby się mieć takich Eco pomocnikow! JagodaD.

  OdpowiedzUsuń
 19. To co sprawia, że mój dom jest wyjątkowy to rodzina, która go wypełnia i to jaką atmosferę w nim tworzy. Admosferę pełną optymizmu, wsparcia i dającą energię do wykonywania codziennych czynności.

  OdpowiedzUsuń
 20. Mój domek jest wyjątkowy przede wszystkim dzięki moim szkodnikom 😉 Ukochany mąż, 3-letni synuś i 2 kociaki dbają o to, żeby zawsze było co robić... Poza tym nasz wymarzony domek jest na etapie wykańczania, więc takie eko kosmetyki z pewnością się przydadzą - szczególnie, że trzeba będzie wszystko wypucować na powitanie naszego drugiego synusia 🥰

  OdpowiedzUsuń
 21. Dom dla mnie nie jest budynkiem, a miejscem, gdzie jest moja rodzina. Więc tym, co sprawia iż jest on wyjątkowy są najdziwniejsze awarię, które chodzą za nami nieważne gdzie byśmy przed nimi nie uciekli �� na szczęście potrafimy dostrzegać w tych nieprzyjemnych sprawach pozytywy i z podniesioną głową budujemy go wszędzie tam, gdzie ponosi nas czas ��

  OdpowiedzUsuń
 22. Po pierwsze: mój cudowny syn, po drugie mój kochany mąż. A po trzecie... ja! To dlatego mój dom jest wyjątkowy!

  OdpowiedzUsuń
 23. Mój dom jest wyjątkowy,ponieważ mieszkają w nim wyjatkowi ludzie, a przede wszystkim mój syn, który sprawia, że każdy dzień jest inny, cudowny i napełnia mój dom oraz życie radością i szczęściem.

  OdpowiedzUsuń
 24. Mój dom jest wyjątkowy,ponieważ mieszkają w nim wyjatkowi ludzie, a przede wszystkim mój syn, który sprawia, że każdy dzień jest inny, cudowny i napełnia mój dom oraz życie radością i szczęściem.

  OdpowiedzUsuń
 25. To MY sprawiamy, że nasz dom jest wyjątkowy. Rozrzucone zabawki w salonie i nieumyte naczynia w zalewie świadczą o świetnej zabawie w ciągu dnia, a nie o leniwej "pani domu". Kochamy siebie i nasz nieidealny dom ��

  OdpowiedzUsuń
 26. Mój dom jest wyjątkowy gdyż tworzy go kochająca się rodzina, która rozwija się i ewaluuje. Poza tym wykańczaliśmy dom ( mieszkanie) własnymi rękami, toteż jest ono niedoskonale doskonałe bądź odwrotnie. Składa się z ciepła, wspomnień, planów i bibelotów..te nasze 47,5 m2 :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Mój dom jest wyjątkowy, bo można go porównać do dzieła sztuki tworzonego przez bardzo długi czas, w którym to artysta zmienił kilkukrotnie koncepcję. Najpierw urządzać go zaczął mój partner, gdy był kawalerem i myślał tylko o sobie, chciał więc designerskie i przestronne wnętrze. Gdy zaczęliśmy być razem, dodałam od siebie trochę przytulnych akcentów (kocham drewno!), a później musieliśmy przystosować dom na pojawienie się dziecka. Obecnie spodziewamy się trzeciego i nasz przestronny salon walczy o każdy centymetr powierzchni z zabawkami :) a do tego pies, dla którego zawsze muszą być miłe kocyki tu i ówdzie.

  OdpowiedzUsuń
 28. Mój dom jest wyjątkowy ponieważ zbudowalismy i tworzymy go sami. Drzwi w nim zawsze są dla bliskich otwarte.

  OdpowiedzUsuń
 29. Mój dom jest wyjątkowy, bo nie wpisuje sie w kanony dzisiejszej insta-estetyki. Mimo, że odkurzam i sprzątam prawie codziennie, zawsze na podłodze znaleść można okruchy po chrupkach kukurydzianych i bułkach, które mój jednoroczniak w magiczny sposób roznosi po całym domu. Zawsze można liczyć też na zakopnięcie się w traktory i autka, które są dosłownie wszędzie (nawet w koszu na pranie), o to z kolei dba moj trzylatek ☺️
  Magda B.

  OdpowiedzUsuń
 30. Paulina Marszałek27 listopada 2019 19:21

  Mój dom jest wyjątkowy, bo pomimo całego chaosu życiowego i wszelkich przeciwności losu, możemy znaleźć w nim spokój i wytchnienie w gronie najwspanialszych osób na świecie. Mój dom nie jest idealny. Nie panuje w nim idealny porządek i wymaga wielu poprawek, ale jest NASZ. To tu tworzymy naszą historię i to sprawia, że jest wyjątkowy.

  OdpowiedzUsuń
 31. Mój dom jest wyjątkowy, ponieważ tworzy go moja rodzina i przyjaciele. Dlatego niezależnie od tego gdzie się będzie znajdował, zawsze taki pozostanie.

  OdpowiedzUsuń
 32. Mój dom jest wyjątkowy dzięki ludziom, którzy w nim mieszkają. Dzięki temu, jak się śmieją, kiedy coś ich rozbawi i temu, jak płaczą, gdy dzień nie pójdzie tak, jak planowali. Dzięki zapachom dochodzącym z kuchni podczas gotowania spaghetti bez spaghetti i pieczenia ciasta z własnoręcznie ukręconym marcepanem. Dzięki dźwiękom miękkich kocich łap na drewnianej podłodze i brzęczących piłeczek, które zawsze trafiają pod kanapę. Dzięki skarpetkom porozrzucanym po całym mieszkaniu, ladom farby na ścianie w przedpokoju i plamom po czekoladzie na stole. Mój dom jest wyjątkowy, a jednocześnie zupełnie zwyczajny tą ciepłą zwyczajnością domów, w których ludzie po prostu się kochają!

  OdpowiedzUsuń
 33. Moj dom jest wyjatkowy bo domownicy sa wyjatkowi:)

  OdpowiedzUsuń
 34. Mój dom jest wyjątkowy, bo od drzwi owiewa wchodzącego zapach jedzenia, a ciepło wciąga gościa głębiej, aż dojdzie do kuchni, gdzie wszyscy mogą być sobą i dobrze się z tym czuć.

  OdpowiedzUsuń
 35. Moj dom jest wyjatkowy bo jego domownicy sa wyjatkowi:)

  OdpowiedzUsuń
 36. Mój dom stanie się pełny i wyjątkowy już w styczniu, gdy na świat przyjdzie nasz synek! Jeszcze tylko przygarniemy pieska że schroniska i będziemy mieć pełnię szczęścia oraz więcej sprzątania 😃

  OdpowiedzUsuń
 37. Nasz dom jest tym jedynym schronieniem dla rodziny, w ktorym panuje miłość, tolerancja i wieczny chaos (hihi). Dwa biegające codziennie skarby dają popalić, ale kochamy je nad życie. Bez nich to byłby tylko dom,a tak jest to dom rodzinny.

  OdpowiedzUsuń
 38. mój dom jest wyjątkowy, bo pozwalam moim dzieciom "żyć" na podłodze. Już 5 miesięczna córka większość swojego czasu tak spędza, więc wszystko musi być wysprzątane perfekcyjnie a zarazem bezpiecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 39. Mój dom jest wyjątkowy bo ile bym nie sprzątała to zawsze jest bałagan. A moja młodsza córka ma super moc znajdowania wszystkich ukrytych śmietków, więc wystarczy tylko za nią chodzić i w porę zabierać zanim wsadzi coś do buzi. Istnieje też podobno takie miejsce jak dno kosza na pranie, ale ja go nigdy nie widziałam tak jak drzwi do Narnii.. paulina_michalak87@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 40. Mój dom jest wyjątkowy, bo nie możesz go okraść, na wierzchu jest tylko jedna droższa rzecz cenna w oczach złodzieja - telewizor, ale tyle lat go nie miałam, że nie będzie mi go brakować.
  Mój dom jest wyjątkowy, bo goście sami sięgają po kubki, intuicyjnie znajdują łyżeczki, zaglądają do lodówki.
  Mój dom jest wyjątkowy, bo razem walczymy o zero waste, a on z wdziękiem przyjmuje corocznie te same przepiękne świąteczne ozdoby, nie narzeka na zbyt mały zestaw talerzy, za to jest tolerancyjny wobec kartonów do ponownego wykorzystania na przesyłki.

  OdpowiedzUsuń
 41. Tupot małych nóżek córeczki oraz mokry nos psiaka sprawiają, że nasz dom jest wyjątkowy. Odkąd nasza rodzina się powiększyła słowo "dom" ma zupełnie inny charakter, to my a nie budynek w którym mieszkamy.

  OdpowiedzUsuń
 42. Mamy dom wyjątkowy,bo używamy wyłącznie produktów rekomendowanych przez srokao.pl
  Zero "złych składników".

  OdpowiedzUsuń
 43. Mój dom jest wyjątkowy bo tylko u mnie jest wieczny bałagan �� sprzątam wieczorem kiedy dzieci zasną a rano po śniadaniu nie da się przejść nie potykając o książki i zabawki które chyba w magiczny sposób tak szybko się przemieszczają.

  OdpowiedzUsuń
 44. Tu i ówdzie podrapana kanapa, bo kot był mały. Milion ram i ramek, bo miło powspominać. Wszędzie zabawki, bo lepiej się bawić. Mata do ćwiczeń, bo patrzy złowieszczo. To tylko rzeczy, ale to śmiech - męża, dziecka, nasz wspólny czyni nasz dom wyjątkowym... i zapomniałabym - miauczenie kota ^^

  OdpowiedzUsuń
 45. Anna Nowak: Określenie "wyjątkowy" jest pojęciem bardzo subiektywnym, gdyż zarówno artystyczna dusza, która ma całkowity nieład i totalny bałagan w swoich czterech ścianach może użyć tego słowa, jak i perfekcyjna mama trójki dzieci, która obsesyjnie dba o krystalicznie czyste podłogi w całym domu. Wyjątkowy może być domek pod drzewem zbudowany własnoręcznie przez grupkę dzieci z wiejskiego sąsiedztwa, jak i wyjątkowy może być szałas, w którym pomieszkuje chwilowo bezdomna osoba znajdująca się na życiowym zakręcie. Dla mnie mój Dom jest wyjątkowy, gdyż pieczołowicie projektowałam każdy jego zakamarek, ale przede wszystkim wyjątkowym czyni go wszędobylska miłość, która codziennie wyraża się w najmniejszych gestach okazywanych przez domowników.

  OdpowiedzUsuń
 46. Mój dom jest jedyny w swoim rodzaju bo mieszkają w nim osoby, które Kocham nad życie:mąż i moje cudowne córeczki. To oni nadają mu charakteru wyjątkowości. Z drugiej strony wyjątkowość naszego domu bierze się także z tego, że każdy na wpływ na jego wystrój oraz ład i porządek.

  OdpowiedzUsuń
 47. Mój dom jest wyjątkowy bo jest NASZ-moj, moich dzieci, mojego męża. To jest w nim najcenniejsze - ten dzienny gwar, haos, tupot małych stopek oraz nocny spokój, delikatny i spokojny oddech podczas snu moich dzieci, kojące dla zmysłów wieczory... Kocham!

  OdpowiedzUsuń
 48. Anna Nowak: Określenie "wyjątkowy" jest pojęciem bardzo subiektywnym, gdyż zarówno artystyczna dusza, która ma całkowity nieład i totalny bałagan w swoich czterech ścianach może użyć tego słowa, jak i perfekcyjna mama trójki dzieci, która obsesyjnie dba o krystalicznie czyste podłogi w całym domu. Wyjątkowy może być domek pod drzewem zbudowany własnoręcznie przez grupkę dzieci z wiejskiego sąsiedztwa, jak i wyjątkowy może być szałas, w którym pomieszkuje chwilowo bezdomna osoba znajdująca się na życiowym zakręcie. Dla mnie mój Dom jest wyjątkowy, gdyż pieczołowicie projektowałam każdy jego zakamarek, ale przede wszystkim wyjątkowym czyni go wszędobylska miłość, która codziennie wyraża się w najmniejszych gestach okazywanych przez domowników.

  OdpowiedzUsuń
 49. Na codzień na stanie troje dzieci mama i tata, babcie i dziadkowie stali bywalcy, znajomi części goście. Ciągły ruch, wrzawa, emocje wszelakie na zmianę z chwilami wytchnienia i ciszy wieczornej. Intensywne pełne wrażeń dnie, długie nocne rozmowy o wszystkim przeplatane z leniwymi porankami, zapach kawy, pieczonego ciasta a czasem przypalonej pizzy.. To wszystko sprawia że nasz dom jest wyjątkowy i wyjątkowo dużo w nim sprzątania... 😆

  OdpowiedzUsuń
 50. W naszym domu jest cos wyjątkowego. To jakaś magia, która codziennie rozrzuca poukładane wcześniej wieczorem zabawki, kruszy chrupkami kukurydzianymi i skórkami od chleba po całym domu, potrafi schować pod kanapę najróżniejsze skarby albo powyciągać w mgnieniu oka wszystkie ubrania z szafy. Ta magia ma u nas 1 i 4 latka :)

  Pozdrawiam, Gosia (malgorzata.ksiezyc@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 51. Mój dom jest wyjątkowo bo każdy z domowników coś do niego wnosi i stara się szanować bądź ponownie wykorzystać będące w nim sprzęty. I tak mamy decoupage, mobile Montessori, drewniane zabawki i wkrótce choinkę z pierniczkami i laskami cynamonu. Dzięki temu jest przytulnie i oryginalnie. Oczywiście artykuły do sprzątania antyalergiczne przy dziecku bardzo ważne i byłyby świetnym prezentem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 52. Moje dzieci, które wstają rano przed rodzicami i bawią się w sprzątanie domu :D A z produktami Eco Clean będzie jeszcze przyjemniej i bezpiecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Mój dom jest wyjątkowy bo tworzą go cudowni ludzie, cudowny kot Rudolf i cudowne przedmioty, które wymagają sprzątania a jakimi środkami je sprzątać jak nie tymi które nie są testowane na zwierzętach. Dla mnie to jeden z priorytetów. Dodam jeszcze, że w niedługim czasie sprzątanie stanie się jeszcze ważniejsze z powodu przybycia na świat małego człowieka 🤗

  OdpowiedzUsuń
 54. Codziennie rano zlew potrzebuje płynu do naczyń, a podłoga wytarcia.
  Dywan prosi o odkurzenie, a szyba o zmycie. Pralka pierze na okrągło, inaczej być nie mogło. W zwykłym domu stóp wiele - to moi wyjątkowi przyjaciele!

  OdpowiedzUsuń
 55. Mój dom stał się wyjątkowy od kiedy mam w domu swoją wymarzoną córeczkę, która rozwesela jego najmniejszy kąt, a jeśli o kątach mowa to czyści też każdy jego zakamarek :D Dlatego muszę dbać o jej zdrowie ekologicznymi środkami czystości;)

  OdpowiedzUsuń
 56. Mój dom jest wyjątkowy, bo mieszkają w nim wyjątkowi ludzie! To nie meble ani dodatki czynią dom przytulnym i wyjątkowym, a osoby które się kochają i aura która ich otacza w tym domu 😊

  OdpowiedzUsuń
 57. Nasz dom jest wyjątkowy dzięki nam, dzięki naszym dzieciom. Ale też Nasz dom jest wyjątkowy bo ... jest, że na szczęście go mamy.

  OdpowiedzUsuń
 58. Marcelina.powidzka@hotmail.com27 listopada 2019 22:23

  Sprawia to nasza wspaniała atmosfera, pełna miłości i ciepła. Stworzona przede wszystkim z ludzi których kocham oraz miejsca, ktore zostało przez Nas stworzone.. I do tego ten unoszący się zapach ciasta w powietrzu ;))

  OdpowiedzUsuń
 59. Zawsze w wazonie są świeże kwiaty, które sprawiają, że jest przyjemniej. Raz w tygodniu pieczemy chlebek, a potem go ze smakiem zajadamy.Jest w nim dobre słowo i bezpieczeństwo, kupa zabawy i sprzątania 😊

  OdpowiedzUsuń
 60. Nasz dom jest wyjątkowy bo mieszkają w nim Antoś, Mikołaj oraz 240litrowa hodowla rybek z gatunku Hypaancistrus ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. Mój wyjątkowy dom jest zbudowany z bali - drewniane meble, samodzielnie szyte lub tkane dodatki, dużo gliny i haftów, a na ścianach anioły przywiezione z całego świata. Własne warzywa i owoce z ogródka i hamak pod brzozami. Tak jak zawsze marzyłam - ekologicznie i romantycznie - udało się :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Mój dom taki właśnie jest, niezwykły, niepowtarzalny, ani lepszy ani gorszy niż inne domu, po prostu zwyczajnie wyjątkowy. A tą swoją zwyczajną i codzienną wyjątkowość zawdzięcza jednemu domownikowi, małemu chłopcu, który swoją radością, ciekawością i odwagą, zmienia nie tylko miejsce gdzie mieszkamy w dom ale i mnie ze zwykłej dziewczyny zmienił w mamę i śmiem mniemać w lepszą osobę.

  OdpowiedzUsuń
 63. Uważam, że każdy dom jest na swój własny sposób wyjątkowy. U Nas np. ta "wyjątkowość" przejawia się w bardzo przyziemnych rzeczach, a mianowicie: Nasz dom to Nasza dusza, to miejscem szacunku, to miejscem, w którym jest dziecko (na razie jedno :)), to dom otwarty na rodzinę i znajomych, jak również to dom zadbany, ale bez przesady oczywiście, nie musimy codziennie sprzątać, ale ważne jest to by każdy czuł się w nim dobrze. Pozdrawiam, Monika.

  OdpowiedzUsuń
 64. Co sprawia że nasz dom jest wyjątkowy? To że mieszkaja w nim wyjątkowi, kochajacy sie i bliscy sobie ludzie i pies ;) Wyjątkowy dom to po prostu MY :)
  KASIA D.

  OdpowiedzUsuń
 65. Mój dom jest wyjątkowy, bo od miesiąca mieszka w nim razem z nami Róża. Do tej pory poznawala go z mojego brzuszka. Teraz razem odkrywamy nowe kąty :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Mój dom jest wyjatkowy bo mieszkają w nim dwie dorosłe głowy,
  a do tego jeszcze dwie malutkie - kochaniutkie i słodziutkie.
  W domu o ład i porządek dbamy choć dzieci mają względem tego często zuuuupełnie inne plany ;-)
  Na koniec przyznaję szczerze - do grona pedantów, od kiedy pojawiły sie dzieci, już nie należe...

  OdpowiedzUsuń
 67. Dla każdego ,,wyjątkowość" będzie czym innym, u jednych będą to dzieci, u drugich zwierzęta, jeszcze u innych bogate wnętrze i przestrzeń. Dla mnie dom wyjątkowym czyni rodzina, miłość, wsparcie oraz ciepło. Chcialbym, aby kiedyś między nogami biegał jakiś szkodnik upominający sie o pogłaskanie czy zabawe. Zawsze marzyłem, aby posiadać własny dom i mieć koło siebie kochających ludzi i to się cały czas spełnia, dla mnie puste mieszkanie wypełnione jedynie rzeczami materialnymi nie byłoby już takie wyjątkowe, jak to wypełnione ludźmi 😉

  OdpowiedzUsuń
 68. Mój dom jest wyjątkowy, ponieważ jesteśmy wyjątkową rodziną. Mój mąż cały dom remontuje zupełnie sam, mój synek mimo trudności jakie postawił nam los (autyzm i epilepsja), jest największym szczęściem jakie nas spotkało i mała kruszynka, która dołączy do nas na początku kwietnia 😊❤

  OdpowiedzUsuń
 69. Nasze mieszkanko jest wyjątkowe, bo mieszka w nim kochająca rodzina (2+1+kot). Uwielbiamy do niego wracać, tęsknimy za nim jak jesteśmy daleko. Uwielbiam gwar biegających 6-latków - dzieci sąsiadów wpadających popołudniami do synka, szaleństwa, bieganie, tańczenie, koncertowanie, bujanie się na trapezie.
  Uwielbiam nawet nasz bałagan - rozsypane po podłodze klocki lego,rysunki synka, tory przeszkód z poduszek, puf, ściana z odbitymi rączkami pomalowanymi farbami, jak synek był malutki. A latem uwielbiam wrzaski rozbawionych dzieci z placu zabaw,które słychać nawet na naszym 3 piętrze. Nasz dom ŻYJE!!!!!!!!!!!!!! Marta

  OdpowiedzUsuń
 70. Czasem przyłapuję się na myśli, ze nie lubię swojego mieszkania: od 5 lat nie umiemy się urządzić, brakuje ładu i składu, pomysłów i funduszy, nasz dom to zbiorowisko kolorowych, przypadkowych rzeczy, nigdy w życiu nie mogłabym założyć Instagrama! Z drugiej strony - jest taki nasz: pełen kolorów, światła, chaosu, spontaniczności i jakiejś takiej swoistej... magii. Przypominam sobie o tym, gdy wracam z synkiem z przedszkola i moją pierwszą myślą jest: "O rany, znowu ta suszarka an środku salonu", a jego słowa to: "Wiesz mamo, fajny jest nasz domek".

  OdpowiedzUsuń
 71. Mój dom jest wyjątkowy, bo jest w nim dużo milości, do mojego synka Antosia, męża, do siebie samej i do 2 kotów domowych: Zuzi, ktory jest osobnikiem męskim bez łapy i ogonka, a także Mruczka, ktory jest bardzo chytry, ale też i mądry, a także do 2 innych dziko zyjących kotów, dokarmainych przez mnie na podwórku. W moim domu jest dużo miłosci do przyrody, ziemi (mamy duży ogródek, na którym uprawiamy swoje zioła, kwiaty i warzywa), do wszelakich owadów, szczególnie pszczół, do jeży (mamy taką jeżową rodzinkę w ogrodzie) i do ludzi pozytywnie nastawionych do życia.

  OdpowiedzUsuń
 72. Mój dom jest wyjątkowy bo mieszkają w nim wyjątkowi ludzie.
  Mój dom jest wyjątkowy, bo jest bezpieczny.
  Mój dom jest wyjątkowy, bo jest przyjazny ludziom, zwierzętom i roślinom.

  OdpowiedzUsuń
 73. Wyjątkowe są dla mnie zapachy domu: sobotnie ciasto drożdżowe z cynamonem, gorąca zupa pomidorowa w jesienne popołudnie i świeżo parzona kawa każdego poranka. Mam nadzieję,że będą to najcudowniejsze wspomnienia mojego syna i że kiedyś sam będzie chciał stworzyć wyjątkową, pachnącą miłością przestrzeń dla swojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 74. Mój dom jest wyjątkowy gdyż już od samego wejścia cudownie pachnie naturalnym olejkiem eterycznym. W dalszej części są kochające osoby, zawsze gotowe do działania a w razie potrzeby wspierające i podtrzymujące na duchu. Moja definicja szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 75. Mój dom jest wyjątkowy, bo jest moją oazą, schronieniem od zgiełku życia codziennego. Miejscem,w którym znajduję chwile wytchnienia i odpoczynku. To również miejsce, o które dbam, po to by dobrze się w nim czuć i tym chętniej do niego wracać. Kocham mój dom.

  OdpowiedzUsuń
 76. Sierść na dywanie, zapach domowego chleba, gwar międzypokoleniowej rozmowy :-)

  OdpowiedzUsuń
 77. Mój dom jest wyjątkowy
  Bo jest przytulny i kolorowy.
  Uwielbiamy w nim spędzać czas
  I często zupę stawiamy na gas.
  Rzadko wita w nim złość
  I miłe widziany jest każdy gość!!!

  OdpowiedzUsuń
 78. Gdy myślę -dom- widzę moją rodzinę, ktora miłością wypełnia każdy ķąt. To mąż, co rano wstaje i szykuje śniadanie, kiedy zapach kawy rozchodzi się po całym mieszkanku, to córka, która budzi się długo i czeka na całusy od mamy. W naszym domu, każdy czuje się dobrze, każdy czuje się sobą, dlatego mamy wielu przyjaciół, ktorzy chętnie nas odwiedzają i często wracają. Nasz wyjątkowy dom to miejsce stworzone przez wyjątkowych ludzi - przez nas!

  OdpowiedzUsuń
 79. Moj dom stal sie wyjatkowy pol roku temu, kiedy pojawila sie Danusia. Aktualnie jestesmy na lizania dokladnie wszystkiego , wlacznie z podloga :) . Takie eko produkty wyjatkowo by sie przydaly. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Mój dom jest wyjątkowy bo siłą własnych rąk od fundamentów postawiłem go w miejscu dla mnie ważnym. Moja rodzina, która jest tym fundamentem wie, że bez miłości tego domu by nie było. Nie oddam tak wyjątkowego małego świata nawet za największe bogactwo. To sprawia, że jesteśmy wyjątkowym domem.

  OdpowiedzUsuń
 81. Mój dom jest wyjątkowy bo jest takim dla nas ;) to my naznaczamy przestrzeń i nadajemy jej charakteru. My jesteśmy jego istotą. Dzięki nam staje się Domem.

  OdpowiedzUsuń
 82. Mój dom jest wyjątkowy, bo słychać w nim śmiech dziecka, bo każdy chętnie wraca do niego odpocząć, bo pachnie w nim pomarańczami, bo ma wygodną wielką kanapę, na której kitrasi się cała rodzina i stół z piękną lampą nad nim, będący miejscem wspólnego jedzenia i gadania, grania w planszówki, rodzinnego układania klocków lego i puzzli.

  OdpowiedzUsuń
 83. Nasz dom jest wyjątkowy dzięki naszej szczęśliwej rodzince, która bardzo o niego dba, bo jest on częścią naszego życia. Najmłodsza domowniczka, mała Emi, zawsze pamięta o wspaniałych dekoracjach naszego domu, który z pewnością, gdyby mógł to by powiedział, że jest z nami szczęśliwy i cieszy się z nami tak samo jak my z nim.

  OdpowiedzUsuń
 84. Wyjątkowy? Oj tak! Nie do końca normalny, bo to przestrzeń pełna wolności a my nie lubimy norm które ograniczają ;) trochę jak chaos miejsce gdzie nieustannie coś spada i nie ma ustalonych kierunków, ale trochę i u nas harmonii bo dzięki niej zaznajemy spokoju i relaksu. Tak naprawdę to tylko ściany a to my jesteśmy wyjątkowi każdy z osobna i wszyscy razem.

  OdpowiedzUsuń
 85. Co by napisać żeby nie było mdło i banalnie, ha... Mam wyjątkowy dom tak naprawdę dopiero od roku. Wcześniej był to zwykły, nudny dom z ludźmi którzy nie zawsze się dogadywali, gdzie były kłótnie, łzy, gorycz... Wszystko zmieniło się w wigilię. Urodził się nasz wigilijny cud - Julian. I on, jak taki mały Jezusek z Betlejem, naprawił nas, zasklepił rany, połączył nasze rozdarte serca i wniósł do naszego domu prawdziwą miłość. I teraz mam wyjątkowy dom...

  OdpowiedzUsuń
 86. Mój dom jest wyjątkowy dzięki mojej rodzinie. Panuje w nim wyjątkowa atmosfera i nasz "chaos". Odbite łapki dzieci na lustrze, rysunki porozwieszane na ścianach oraz zapaskudzone drzwi balkonowe nosem psa sprawiaja, że uwielbiam do niego wracać zmęczona po całym dniu ��

  OdpowiedzUsuń
 87. Mój dom jest wyjątkowy, bo...
  jesteśmy w Nim MY ! Jedyni...wyjątkowi...niepowtarzalny...połączeni najwspanialszym uczuciem - miłością :))
  Ja, mąż i dwóch małych najwspanialszych ludzi :)))

  OdpowiedzUsuń
 88. Mój dom jest wyjątkowy, bo przeżyłam w nim pierwsze lata swojego małżeństwa, czas docierania się, trudne chwile i radosne, szalone wieczory pełne śmiechu i noce pełne łez. Będę za nim tęsknić, gdy niedługo się przeprowadzimy...

  OdpowiedzUsuń
 89. Nasz dom jest wyjątkowy, ponieważ tworzymy go razem. Mimo, że naprawdę się różnimy, każdy wnosi do niego swoja energię. Jest miejscem, gdzie chcemy wracać. Ten dom jest po prostu moją rodziną :)

  OdpowiedzUsuń
 90. To, że zawsze jest w nim coś do roboty ;)

  OdpowiedzUsuń
 91. Nasz dom jest wyjątkowy, bo od zawsze uważamy, że nie ważne gdzie, ważne z kim. Tworzymy go jako 2 plus 3, w tym bliźnięta. A DOM oznacza dla nas

  D obroć,
  O piekunczość,
  M iłość

  OdpowiedzUsuń
 92. Mój dom jest wyjątkowy, gdyż jest pełny miłości i dobrej energii. Staramy się żyć bez pośpiechu, w pełni harmonii z naturą, pielęgnując nasze relacje i wspomnienia. Dbamy o to by każdy czuł się wyjątkowy i kochany. :)

  OdpowiedzUsuń
 93. Nasz dom jest wyjątkowy, bo pochodzi 1944 r., jak zanotowało na kominie, budującego go małżeństwo. Wraz z kolejnym etapem prac remontowych odkrywamy kolejne tajemnice pod skrzypiącymi drewnianymi deskami, które w późniejszych latach, nowi właściciele pokryli bezdusznymi panelami podłogowymi. Nasz dom jest wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że jest nasz, choć czuć w nim obecność tych, którzy mieszkali tu parę dekad temu.

  OdpowiedzUsuń
 94. ...gdyby ktoś zapytał mnie "kto "sprawia że nasz dom jest wyjatkowy?
  ... bez namysłu odpowiedzialbym że moja wspaniała żona oraz szczere do bólu dzieci...ale jeżeli mam odpowiedzieć ... "co"? to choć walka trwa o zestaw...
  ...to właśnie ten nieład, to ze każda rzecz,która choć ma swoje stałe miejsce każdego dnia ląduje gdzie indziej czyniąc ten dom każdego dnia innym... Właśnie ta swoboda i brak idealnego pod linijką ładu i składu czyni ten dom wyjątkowym... wyjatkowym bo naszym i dla nas. Dzięki temu możemy w nim być sobą! :)

  OdpowiedzUsuń
 95. mamazglowawchmurach1 grudnia 2019 20:35

  Nasz dom jest wyjątkowy bo jest sumą NASZYCH marzeń i kompromisów. Jest dokładnie taki jaki powinien być mimo wszelkich problemów i usterek i niedoróbek bo jest NASZ, i choć wielu było doradców, słuchaliśmy i słuchamy głównie siebie nawzajem, nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać tak jak trzeba, to wraz z nim rośnie nasze MY a nie osobne każdego ja. W tym miesiącu przeprowadzka i nie ma możliwości żeby miało się nie udać, RAZEM możemy wszystko i nie ma innej opcji pomimo i wbrew, z pozdrowieniami dla ostatnich opóźniających się fachowców 😂 (mzgwc)

  OdpowiedzUsuń
 96. Dlaczego jest wyjątkowy? Bo jest mój, mojej rodziny, bo wspólnie o niego dbamy, bo lubimy w nim przebywać i przede wszystkim, dlatego że jest pełen pięknych wspomnień :)

  OdpowiedzUsuń
 97. Kiedy piszę ten komentarz w głowie układam tysiące wyrażeń.
  I spojrzałam na moje dziecko spiące obok mnie...
  Tak, to jest MÓJ wyjątkowy dom.

  Ilona B.

  OdpowiedzUsuń
 98. Wyjątkowy dom hmmm, to ludzie którzy go tworzą - są szczerzy, mają pasję ale też tutaj znajdują przestrzeń, aby podzielić się swoimi smutkami. Ale wyjątkowość naszego domu to też to, że jest przyjazny dla środowiska zarówno pod kątem urządzeń ale też środków, których używamy do sprzątania,czyszczenia, dbania o przestrzeń wokół nas. Wyjątkowy dom to taki, do którego lubimy wracać:)

  OdpowiedzUsuń
 99. Mój jest wyjątkowy, ponieważ zarówno ja jak i moja rodzina czujemy się w nim bezpiecznie i zawsze jest rodzinna atmosfera. Jak każda mama uważam dom za takie ciepło rodzinne. Każdy ma swoje miejsce do odrobiny prywatności.

  OdpowiedzUsuń
 100. Mój dom jest wyjątkowy bo bardzo sielankowy :)
  Wiele w nim radości, znajdziesz w nim też wielu znakomitych gości.
  Jako pierwsza MIŁOŚĆ tu króluje i to ona dobrą atmosferę buduje.
  Jak drugi ROZUM tu panuje, ale on to raczej porządku pilnuje.
  Nie brak też tu cierpliwości i kobiecej zmysłowości.
  Zawsze znajdziesz tu kompana do kawy i pogadania.
  O czystość i bycie eko oczywiście dbamy, ale nie przesadzamy i najwięcej do wzajemnego słuchania się przykładamy.
  I tak o to tworzę z mężem wyjątkowy dom, którego drzwi dla każdego zawsze otwarte są :)

  OdpowiedzUsuń
 101. Moj dom jest wyjatkowy, bo zawsze w nim pachnie... obiadem, ciastem...,a czasami octem-gdy wpadne w szal sprzatania :-)

  OdpowiedzUsuń
 102. Nie ma białych ścian, choć są meble z Ikei; staram się oszczędzać wodę, choć nie mam filtra w kranie; na ścianach wiszą oryginalne prace, choć nie dzieła wielkich artystów; na balkonie hoduję zioła, choć w środku nie mam roślin w doniczkach; kuchnia przyzwyczajona do gotowania zdrowych obiadów, choć zdarzy się karton po pizzy; ściany poplamione błotem, choć nie ma psa (ale jest pies). Niby nic wyjątkowego, ale wszystko moje - poszukiwania, wybory i decyzje.

  OdpowiedzUsuń
 103. Do niedawna: rodzina 2+2+pies, mieszkanie w bloku, apatia, nuda.Teraz: rodzina 2+3+ pies+ babcia+dziadek+ich pies, stary dom/niespodzianka-
  (stuletna leśniczówka z bali przywieziona spod Hajnówki, postawiona na fundamentach z szyn kolejowych(!); na ścianach pod supremą gazety z 1965 roku a pod podłogą mumia kota, który zaginął sąsiadowi dawno temu), remont, radość, rodzina, pieluchy na sznurze w ogrodzie. Nasz dom jest wyjątkowy! :-)

  OdpowiedzUsuń
 104. Mój dom jest wyjątkowy bo są w nim osoby które się kochają . Ja - mama , tata i moje cudowne bliźniaczki które przyszły na świat w czerwcu. To dzięki ich uśmiechom ich cichym jak i głośnym smiechom chce się do tego domu wracać. To ta miłość i bliskość ,radość i szczęście nadaje wyjątkowy klimat naszym czwarym kąta.

  OdpowiedzUsuń
 105. Moje ciepłe kapcie, mój ulubiony kocyk który ma już dziury ale jest mój . Mój ulubiony kubek Chociaz ma mały uszczerbek przy uchu. To wszystko sprawia że mój dom jest wyjątkowy. Dla kogoś były by to tylko stare nie warte kapcie kocyk i kubki dla mnie to wspomnienia i historia mojej rodziny która w tym domu mieszka. Mój mejl an.na12@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 106. Smarki mojego syna na moim policzku, kiedy się przytula (ble...)
  Kupy kota sąsiadów na naszym tarasie, codziennie rano (ble...)
  Okropny zapach papierosów męża, gdy chce mi skraść buziaka (blee...)
  Wycie stada psów drugich sąsiadów masakra ( głowa pęka...)
  Pająki w każdym kącie (uuu...)
  Żaby, świerszcze oraz dzięcioły mmmm (koncertowo)
  ...i ta unosząca się nutka, która otula cały dom

  Ekologiczne produkty uwielbiamy i Sroczkę wyjątkowo pozdrawiamy :-)

  p.s. Wczoraj zostawiłam komentarz, ale nie został wyświetlony? Dlatego kolejny jest po czasie za co przepraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 107. Mój dom jest wyjątkowy, bo... nie jest domem w wyobrażeniu jakiegokolwiek miejsca. Mój dom jest tam gdzie aktualnie znajduję się ja i moi bliscy :)

  OdpowiedzUsuń
 108. Mój dom jest wyjątkowy ponieważ jest w nim Moja cztero miesięczna córeczka Oliwia, mąż Mateusz i kot Kot :) jest wyjątkowy bo tworzymy go razem. Wyjątkowy ponieważ mimo tych wszystkich okropności na świecie, Ja mam to wszystko i jestem ogromnie wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 109. Mój dom to moja Dusza. Czuć w nim miłość i ciepło. Dopełniają tego codziennie zapalane świecie. Mój dom to radość małych rzeczy. To uśmiech, życzliwość.

  OdpowiedzUsuń
 110. Wyjątkowa w moim domu jest stała obecność muzyki - tata kompozytor, mama dyrygentka i dwulatka, która już połknęła bakcyla :) Fortepian, gitara, skrzypce i nieskończona ilość perkusyjnych "przeszkadzajek" sprawiają, że czasami można zwariować, ale nie zamieniłaby tego na ciszę i spokój :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać