2 lipca 2019

3 x fajności prosto z Polski

Nadwyraz

Chłopaki z Nadwyraz robią dziecięce ubrania! Nie ma jeszcze tego wiele, ale jest. To dla mnie świetna wiadomość, dla moich dzieciaków również ;). Porządne bawełniane koszulki. Rycerz zachwycony faktem, że ma super moc, nasza Masza zachwycona robakami, ja zachwycona jakością. Jak zwykle Nadwyraz trzyma jakość. Koszulki świetnie odszyta z porządnej bawełny. Prane i noszone już kilkanaście razy nie wyblakły, nie rozciągnęły się, nie dały się plamom.

Chyba jeszcze Wam nie pisałam, ale swego czasu byłam sporym świrem kubkowym, kiedy przestały się mieścić w szafki trochę przystopowałam z zakupami. Przystopowałam oznacza ni mnie ni więcej, że jak zobaczę jakiś ładny kubek czasami się nie powstrzymuję ;).
Wracają jednak do kubka z nadwyraz cóż skradł moje serce i codziennie uśmiecham się do niego popijając poranna kawę i myśląc na wpisem na bloga gdyż mam wówczas zawsze trudną sytuację liryczną ;).
Mam jeszcze siatę na zakupy. Jest boska, duża, pojemna, prana już kilka razy nie straciła, ani napisu, ani koloru, ani formy. Kocham ja, chodzę z nią i na bank powędruje ona ze mną na wakacje.

Co ważne wszystko robione w Polsce.

Pszczoła i Niedźwiedź 

W świecie w którym królują sieciówki, instagram i świat w jednym słusznym stylu głównie skandynawskim niełatwo znaleźć dodatki inne niż to co słuszne :).
Pszczoła i Niedźwiedź skradło moje serce bo oferuje rzeczy inne, oryginalne i nie sezonowe.  Kolorowe półki, wieszaki czy tablice korkowe. Wszystko można sobie obgadać, dobrać kolorystykę. Chcesz motylka masz motylka, chcesz góry masz. Chcesz w kolorystyce czarno czerwonej, a proszę cię bardzo! Cudownie wykonane, trwałe i drewniane. Półkę mamy kilka miesięcy, wisi u Rycerza w pokoju. Kolor nie wyblakł i nie wypłowiał. Zalana kilka razy wodą trzyma się dzielnie.
Szukacie ciekawych dodatków do pokoju nie tylko dziecka  polecam Pszczołę i Niedźwiedzia KLIK.
Obejrzyjcie galerię na ich stronie na pewno się zakochacie.

Ha! Ha!

A w zasadzie maty ha ha! Niby dzieci moje są już na tego typu rzeczy za duże, bo mata to raczej dla niemowlaka. A tu nie! Jak dla mnie to połączenie  książek wyszukiwanek z planszami do zabawy plus głównie czarno-biała kolorystyka jest po prostu super pomysłem. Nawet jeżeli kupicie to dla maluszka, to wykorzystacie jako modne dodatki kontrastowe, dla starszego będzie idealną matą do zabawy na której stworzy własny świat, dla starszaka to świetna zabawa w oglądanie, szukanie i snucie historii. Cudo!!!
Do tego te ilustracje takie książkowe! 
Świetnie wykonane, z dbałością i widać, że pomysłem. Można się na niej położyć, można się na niej pobawić, można ją potraktować jak książkę. Jestem oczarowana.

Matu są TUTAJ

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać