20 września 2018

Matematyka jest wszędzie czyli książka za darmo!

Zawsze boję się przy tego typu książkach, że rozczarowanie przyjdzie zbyt szybko. Ile razy już słyszeliście matematyka jest wszędzie, chemia jest wszędzie, fizyka jest wszędzie. Ucz się dziecko bo Ci się to przyda jak pójdziesz do sklepu. Po tych frazesach nie następuje nic co mogłoby przekonać słuchacza, że jest tak w istocie.
Do tego stwierdzenia te zazwyczaj odnoszą się do nauk ścisłych, które niezbyt często uznawane są za ciekawe czy interesujące.
Wracając jednak do książki. Tytuł z tych właśnie ucz się ucz ... na szczęście zawartość innego typu.
Gdybyście mieli problem z tym żeby pokazać dziecku jak bardzo matematyka wpływa na wasze życie to ma cie całą masę gotowych odpowiedzi. Gdybyście mieli problem z rozbudzeniem ciekawości matematycznej w Was samych czy w Waszych dzieciach to to też będzie pomocna lektura.
Żadnych wzorów, równań, suchych regułek za to cała masa ciekawych inspiracji matematycznych. Przyjemnie napisana, zrozumiany językiem i bez tonu umoralniającego.
Czy wiecie co to jest złoty kąt i czemu na reklamach zegarki prawie zawsze pokazują godzinę 10:10?
Takie oto właśnie ciekawostki czkają na Was w tej książce. Śmiem twierdzić, że wielu czytelników właśnie dzięki tej książce zrozumie niektóre rzeczy. Nagle poczuje się jak ktoś kto odkrył niesamowitą tajemnicę, którą widział na co dzień.  Ba nawet wielbiciele matematyki, znawcy matematyki znajdą dla siebie coś ciekawego i interesującego.

Gdyby ktoś chciał to książkę może zamówić TUTAJ oczywiście za darmo

7 komentarzy:

 1. Hej! Brzmi świetnie! Nareszcie coś co pomoże mi odpowiedzieć na trudne pytania dociekliwego 5-cio latka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Sroko, jestem wierną klientką mbank, ale nic nie wiedziałam o takiej akcji. A tym bardziej, że szukam od jakiegoś czasu fajnych pomocy matematycznych. Dzięki wielkie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamowiona:) dziekuje za informacje:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też o promocji dowiedziałam się tutaj. Dziś odebrałam książkę. Tylko ją przejrzałam, ale trochę niewygodny wydaje mi się jej format. Jest naprawdę duża i zawiera sporo treści, a przez to widok strony wydaje się taki nieuporządkowany, tzn. nie wiadomo, gdzie skupić wzrok. Niemniej jednak to bardzo fajna inicjatywa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Również dołączam się do podziękowań za wpis. MBank nie dzielił się wszem i wobec wieścia o książce. Faktycznie duża i dużo w niej treści, co poczytuje jako plus😊

  OdpowiedzUsuń
 6. a jak można ją zamówić w wersji papierowej? w linku wyskakuje mi tylko w formie pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie można jej już zamówić w wersji papierowej

   Usuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać