A może to ząb?


Co tu mówić od tygodnia nie pławię się w urokach macierzyństwa, raczej topię się w bagienku wycia. Po cudownej półtorej tygodniowej sielance, kiedy to Dumny Ojciec był na urlopie, Mały Rycerz dawał nam pospać nawet do dziewiątej! z jedną pobudką w nocy, nastąpił armagedon.
Od tygodnia mamy cały wachlarz marudzenia, płaczu, krzyku. Pewnie wyglądałoby to dla mnie inaczej gdym mogła spać, ale niestety chyba za zmęczenia organizm zaczął się buntować i na dokładkę nie mogę spać.Podejrzenie pada na zęby. A skąd to podejrzenie, no przy mega krzyku pomaga masowanie dziąseł.

Ja psychicznie przygotowuję się do rozszerzania diety. Dziś wyprawa do eko sklepu.

7 komentarzy:

 1. zbadaj siusie na wszelki wypadek. moja pediatra radzi mi badać zawsze jak coś się dzieje a nie wiadomo co to :)
  kurcze te eko warzywa są strasznie drogie =/

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozszerzanie diety jest fajowe:D Tak fajnie się uwijać by nie zostać całym upaćkanym- my to lubimy, serio, serio:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozpowiedź absolutnie wszystkim dookoła, że wręcz marzysz o warzywach czy owockach (z tym drugim jest nieco trudniej) ze swojskiego ogródka, bo te eko nie mają najatrakcyjniejszej ceny. Ja tak zrobiłam i robię zupki samodzielnie raz w tygodniu, po czym wekuję i mam spokój :) Owoce kupuję w słoiczkach BIO z babydream rossmana albo hipp. Dodam, ze zupki które robię sama w smaku są o niebo lepsze niż te w słoiku :)
  Kochana przy zębach dzieje się wszystko! A jak masujesz dziąsełka to nie czujesz pod palcem że jest ono nabrzmiałe albo zęba który wzrasta w górę? Lub ku dołowi... Moja Królewna wali nam kupy po 3-4 i 5 razy w ciągu dnia i nie są "piękne" ale to norma. :) Trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać... Trzymajcie się dzielnie a Ty kochana zorganizuj pomoc przy Rycerzu i połóż się spać! Meliski się napij :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja żałuję trochę, ze od słoiczków zaczęłam, bo teraz mamy fochy na eko warzywka :(

  OdpowiedzUsuń
 5. niestety organizm matki czasami musi się zbuntować i nie ma na to rady, u mnie totalne zmęczenie daje już efekt w postaci łapania doła :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Och mam nadzieję, że to ząb i że szybko go ujrzycie. Ja nie mogę się doczekać rozszerzania diety :)

  OdpowiedzUsuń
 7. no to witam w naszym klubie!!! u nas to samo. po pieknym spokojnym czasie przyszła masakra. placz nawet przy kaszce:-( kto wymyslil bolesne zabkowanie? no kto?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search