6 listopada 2019

Pierwszy Kalendarz Adwentowy z Naturalnymi Kosmetykami

Od kilku lat obserwuję szaleństwo związane z otwieraniem kalendarzy adwentowych. Od jakiś dwóch lat kalendarze z kosmetykami jest w zasadzie zalew, ale takich z kosmetykami tzw. naturalnymi nie widziałam. Wielkie koncerny, duże drogerie robią kolendrze. Niestety dla siebie nic specjalnego jak do tej pory nie widziałam. Do dziś :), a raczej do kilku dni wstecz :D.
Oto mamy odpowiedź na te kalandrze, które fanek naturalnej pielęgnacji nie satysfakcjonują.
Jestem teraz trochę w kropce jak mam Wam opowiedzieć o tym co jest w kalendarzu, a jednoczenie nie popsuć niespodzianki tym co to nie lubią znać zawartości. hmm...
Może tak, w pudełku, które jest olbrzymie znajdziecie pełnowartościowe produkty. Nie ma tu próbek, gumek do włosów, karteczek samoprzylepnych, świeczek itp .... ;).
Są dwie rzeczy do makijażu
Są trzy rzeczy dla panów
Jest jedna rzecz dla dzieci
Jest jedna rzecz dla domu
Jest jedna rzecz do użytku wewnętrznego ;)
Reszta to już "typowe" kosmetyki pielęgnacyjne. 
Jeżeli nie chcecie znać zawartości tych ręcznie składanych 24 pudełek to na stronie do której Was odeślę proponuje nie schodzi w dół i nie oglądać zdjęć :).
Kalendarz jest pięknie wykonany, świetnie nadaje się na prezent, a jeżeli macie gdzie przechować pudło i pudełka to i w przyszłym roku spokojnie możecie wykorzystać, choćby dla dzieci :).
Z tych 24 rzeczy znajdujących się w kalendarzu mogłabym się przyczepić, gdybym chciała do czterech produktów. Reszta pod względem składów jest bez jakiegokolwiek zarzutu.
Każdy znajdzie w tym kalendarzu coś dla siebie, myślę, że to będzie świetny prezent dla osób zaczynających przygodę z tzw. naturalną pielęgnacją bo jest tu spory przekrój marek.

Osobiście nie jestem fanką kalendarzy adwentowych, a może powinnam napisać, że nigdy nie czułam potrzeby żeby coś takiego nabywać. Prawda też jest taka, że patrząc na to co znajduje się w tych miałam świadomość, że może ze dwie rzeczy mogłabym użyć. I nawet nie chodzi o składy tych produktów tylko użyteczność dla mnie. Ten kalendarz jest faktycznie inni. Spokojnie zużyję większość rzeczy, a resztę oddam bo mam komu i wiem, że te osoby będą bardzo zadowolone. Jeżeli jesteście fankami takich świątecznych, a raczej przedświątecznych zabaw to będziecie zadowolone.   

Cena kalendarza to 349 zł. Nie dziwi mnie ona ponieważ jak pisałam są to produkty pełnowartościowe, a wszystko wykonane jest ręcznie.

Kalendarz jest do nabycia TUTAJ.  


2 komentarze:

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać