Wietrzyk

Ostatnimi czasy moje dzieciaki jakoś nie bardzo za wierszykami przepadają, ba nawet wierszowane książki im nie podchodzą. Są dwa wyjątki od tej reguły, książki Jana Brzechwy i właśnie Wietrzyk, oraz Dzieci Korzeni Sibylle von Olfers. Dlatego dziś w ostatni tydzień wakacji czas na prezentację jesiennej lektury czyli Wietrzyk.
Jesienna historia w której Wietrzyk gra główną rolę. Piękne wprowadzenie do jesiennych klimatów z cudownymi ilustracjami. Bez wymyślonych bohaterów, po prostu korzystając z tego co przyroda niesie mamy łagodną opowieść o codzienności wietrzyku.
Lektura niby powinna trącić myszką, a jednak owa myszka jest bardzo urocza, czarująca i po prostu piękna. Ozdobiona tymi cudownymi ilustracjami nie nudzi się, a niesie masę pomysłów co jesienią robić będzie można, co jesień nam przynosi i ofiarowuje. 
Książka ta jak i inne tej autorki zauroczyła nas. To cudowne wprowadzenie do jesieni!

Autor: Sibylle von Olfers
Wydawnictwo: Przygotowalnia

4 komentarze:

 1. Z przyjemnością bym ją przeczytała. Przepiękne ilustracje i oprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sroko jeśli jeszcze nie znacie, to bardzo polecam książkę pt." Gdzie jest pan Amos?" Wspaniałe rysunki, jak i treść😊 moja córeczka ją uwielbia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie książki ta widzę jest pięknie wydana. Właśnie w moim nowym wpisie piszę o takich magicznych skarbch - książkach dla dzieci :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie książki ta widzę jest pięknie wydana. Właśnie w moim nowym wpisie piszę o takich magicznych skarbch - książkach dla dzieci :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search