21 grudnia 2017

Robak Lolek

Oto seria czterech książek dla dzieci od 6m+ do 2 lata+. Jest trochę inna niż książki które znamy, lekko nietypowa i to jest jej atut.
Każda książka jest przeznaczona do innego przedziału wiekowego 6, 12,18, 24 msc+. W każdej bohaterem jest robak Lolek i to jest właśnie to nietypowe coś.

6msc+

Książka kontrastowa. Żadne tam kółka, kropki i inne takie ot prawdziwa. Lolek zwiedza i poznaje świat. Do każdej strony można ułożyć historię, opowiedzieć ją i oglądać książkę razem z dzieckiem. Są wymagane kontrasty i proste kształty i jest opowieść.

12 msc+

Lolek poznaje zwierzęta. Wędrujemy razem z naszym robakiem przez las czy łąkę i poznajemy mieszkańców. Proste ilustracje i nasz bohater. W sam raz na początek przygody z książki.

18 msc+

Robak Lolek w podróży. Zaczyna robić się poważnie. Pojawiają się litery, słowa i zdania. Prosta historia z prostymi słowami i prostym przekazem przeprowadza nas przez kolejne "środki transportu" .

2 lata+

Robak Lolek i przyjaciele. Robi się poważnie. Dwulatek to już poważny czytelnik i historia musi być. Historia zaś o dzieciach, dzieciach jak nasz dwulatek. Codzienność nie jest dla nich nudna, zawsze mają coś ciekawego do zrobienia.
Lubimy Lolka. Jest inny i jest fajny.

Autor: Anna Litwinek
Wydawnictwo: Marruda

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać