11 maja 2017

Przenosiny

Wielokrotnie już Wam pisałam, że uwielbiamy książki bez tekstu. Snucie własnych historii to wspaniała zabawa i cudowne zajęcie na leniwe popołudnia.
Oczywiście w takich wypadkach najważniejsze są ilustracje. W Przenosinach ilustracje są wprost fantastyczne. Piękne i bajkowe.
Siedzimy, oglądamy, rozmawiamy, wymyślamy i marzymy. Kochamy!!!
Autor: Geisert Arthur
Wydawnictwo: Zakamarki

Książkę możecie kupić TUTAJ

 
 Książkę do recenzji dostarczyło 
http://www.nieprzeczytane.pl/

2 komentarze:

  1. Uwielbiam takie ilustracje, jako dziecko (lata 80/90) tez byla ksiazka z podobnymi rysunkami, nie moge sobie przypomniec jaka, ale uwielbialam ja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam całą literaturę dziecięcą serwowaną przez wydawnictwo Zakamarki. Jestem fanką autorów skandynawskich i jest w czym wybierać, począwszy od klasyki (Astrid Lindgren) skończywszy na Piji Lindenbaum i opowiastkach o Nusi, a dla starszych Biuro detektywistyczne, itp.
    Przenosin jeszcze nie widziałam, ale na dzień dziecka będą jak znalazł! Ps. Nie wiem czy mogę to napisać i czy pani Sroka zamieści tą informację, ale książki w najlepszych cenach można kupić także w księgarni Aros.pl Dla kogoś kto dużo czyta sam i dzieciom i dba o domowy budżet może to być istotna informacja :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać