10 maja 2017

Jak Hoplik załatwił mi dzień dziecka ;)

To czego nauczyło mnie posiadanie dzieci i blogowanie to planowanie i zakupy na tzw. zaś, albo przynajmniej rozglądanie się za czymś interesującym.
Rzadko kiedy zostawiam zakup prezentów na ostatnią chwilę, czy to dla własnych czy cudzych dzieci. Przede wszystkim dlatego, że zakupy robię głównie w sieci.
W tym roku nie jest inaczej. Prezenty na dzień dziecka mam już w domu, czekają na godzinę W dzięki Hoplikowi :)

Skrzynka narzędziowa dla Rycerza
Jego zapał do majsterkowania odkrywam przy awarii czy potrzebie skręcenia, zawieszenie czy naprawienia czegoś. Jakby nie było Maniek Złota Rączka królował u nas przez długiii czas.
Skrzynka jest świetna wykonana z drewna. W środku wkrętarka, ładowana z gniazdka, zaopatrzona również w wiertła nie tylko nakładki do wkręcania. Poza tym mamy piłkę (o zgrozo!) , papier ścierny, okulary ochronne, a jakże!
I całą masę jakiś innych rzeczy, których zastosowania nie umiem sobie wyobrazić, a jak umiem to chyba i tak się mylę. Myślę jednak, że każdy domowy majsterkowicz, zwłaszcza w wieku Rycerza i może odrobinę starszy będzie z takiego prezentu zadowolony.

Czy pamiętacie Piżamoramę? Rycerz był i w zasadzie jest nią nadal zachwycony. Oto Djeco oferuje coś bardzo podobnego, lecz w formie układanki i zwie się to Kinoptik. Mam dla Rycerza największy zestaw z możliwych.
W zestawie duża płytka na której układamy magnesy według wzoru. Następnie jak w przypadku piżarmoramy przykładamy płytkę z paskami, przesuwamy po ułożonym wzorze i wzór ożywa!
Piesek na spacer to coś co dostanie nasza Masza

Kobita uwielbia spacery, a taki towarzysz na pewno urozmaici jej wędrówkę. Kurcze dobra, sama chciałam mieć takie coś jako dziecko. Piesek rusza/drga ;) uszami i ogonem, a przed sobą ma kość.  

Wieża z pudełek Janod
Miało być na dzień dziecka, ale zainteresowanie Maszy pudełkami jest obecnie tak wielkie, że postanowiłam przekupić ją za chwilę spokoju. Młoda uwielbi je układać i w wieżę i składać jedno w drugie. Wkładać co do nich, ukrywać coś pod nimi, a i Rycerz nie pozostaje obojętny na ich urok. Porządnie wykonane pojemniki z kartony, posłużą długo i nie tylko jako zabawka do układania.

Skrzynki narzędziowe różne wersje są TUTAJ
Zestawy Kinoptik TUTAJ
Zabawki do ciągnięcia TUTAJ
Piramidy z pudełek Janod TUTAJ

5 komentarzy:

 1. Super pomysły. Podziwiam i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zestaw Kinoptik cudny! Sama bym posiedziała i poukładała. No i zestaw majsterkowicza jest super ale mój syn jeszcze za mały. Niemniej jest to z pewnością marzenie niejednego chłopca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dziecię zaczęło niedawno bawić się klockami, kupiłam mu incastro zestaw M i muszę dokupić XL taką furorę zrobiły☺

  OdpowiedzUsuń
 4. przepraszam, nie śledzę wpisów 'od deski do deski', w jakim wieku jest Twoja Masza?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać