5 grudnia 2016

Spraw, by święta znowu miały sens

Kiedy Ty siądziesz do wigilijnej kolacji, kiedy Ty będziesz cieszyć się chwilami spędzonymi z rodziną ktoś starszy, samotny nie będzie miał się z kim połamać się opłatkiem. Nie, to nie Twoja wina. Nie masz na to wpływu, ale możesz mieć. Możesz sprawić, że ktoś samotny nie spędzi tego dnia tak jak każdego innego w roku.
Nie spędzi wigilii z rodziną, ale z osobami tak jak i on samotnymi i wtedy ten wieczór stanie się dla niego wyjątkowy. To będzie namiastka rodzinnej wigilii.

Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" organizuje spotkanie wigilijne dla swoich podopiecznych: samotnych starszych osób. Będą tam życzliwi ludzie, choinka, stół ze świątecznymi potrawami i Mikołaj.

Żeby ta magia mogła zadziałać jak zwykle potrzebne są pieniądze. Organizacja wigilii wraz z upominkiem to koszt 50 zł dla 1 osoby. Nie musisz wpłacać całej tej kwoty - choć jeśli chcesz będzie super! Możesz płacić dowolną kwotę, ziarnko do ziarnka ...

Zajrzyj na stronę podaruj wigilię wpłać ile możesz, ktoś dzięki temu może miło spędzić wieczór wigilijny.

3 komentarze:

  1. Świetna akcja! Latem wspierałam ich jak zbierali na wyjazdy czy tez wycieczki. Teraz tez przekazałam pieniądze, nie dużo ale stwierdziłam ze nie zbiednieje a trzeba pomagać i tyle. Mam nadzieje ze brak komentarzy pod tym postem nie oznacza, ze nikt sie tym nie zainteresował:(

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie no, ja tez wplacilam drobna sumke :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wpłacone. Dzięki za ten post.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać