10 grudnia 2015

Bata Puzzle Ratunek dla matki


Gry to zaraz po klockach ulubione zabawy Rycerza. Gry w których się liczy,  w których cyfry grają istotna rolę to zaś ulubione z gier. W niepozornym, małym pudełku mamy zamknięte  wszystkie te wymagania plus coś jeszcze :) .Gra to trochę skrzyżowanie karcianej gry w wojnę z wyścigiem, kto pierwszy ułoży swój obrazek.
Przede wszystkim (poza oczywiście dobrą zabawą) gra "uczy" pojęcia większy i mniejszy, więcej i mniej, bo podobnie jak w wojnie wygrywa silniejsza karta, w tym przypadku ta z wyższą cyfrą.

Po dwóch grach Rycerz już wie, że liczby są większe i mniejsze i co ciekawe aktualnie przekłada to na pieniądze (chyba niedługo kieszonkowe będę wypłacać :) ) .

Poza tym strategia, strategia i jeszcze raz strategia. Młody kombinuje jakie puzzle wybrać, żeby wygrać.


No i oczywiście sama szata graficzna - cudna!

Idealna gra do nauki i zabawy i oczywiście zorganizowania czasu kiedy na matce wisi niemowlę - jedna ręka dla niemowlaka druga dla starszaka.

Gra jest od lat 4 - ale spokojnie można kupić ją dla mniejszego dziecka, które  na początek może układać z niej same puzzle.

Ja grę mam stąd KLIK

2 komentarze:

  1. Sroko! No nie moglas tego wpisu tak że dwa tygodnie temu strzelić? :P kurka ledwo nam paczka świąteczną z Polski przyszła, no byłyby pod choinkę jak znalazł!

    OdpowiedzUsuń
  2. Na Ceneo dużo taniej :)
    Ja kupiłam ostatnio dla chrześniaka polecany przez Ciebie wodny świat - robi furorę! Dorośli układają na wyścigi a mały siedzi i kombinuje godzinami ☺

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać