18 czerwca 2015

Książka bez obrazkówTo była tylko kwestia czasu.  Po obejrzeniu tego filmiku poniżej wiedziałam, że książkę nabędę.


Nie jestem Maciejem Szturem, ale i tak wiele frajdy przynosi nam czytanie tej książki.To znakomita zabawa dla dużych i małych. Rodzic może zrobić z siebie "wariata" w majestacie prawa :) , a dziecko co tu kryć jest tym zachwycone.


Książka jest niby bez obrazków, ale same litery są obrazkami w niektórych miejscach i Rycerz już wie co nastąpi kiedy je widzi. Ba czasami sam już mówi co będzie :)


Ta książka to znakomity sposób na spędzanie razem czasu. Niby czytasz co masz przeczytać, ale....Tytuł: Książka bez obrazków
Autor: B.J. Novak
Wydawnictwo: Czarna Owieczka

9 komentarzy:

 1. hahaha, uśmiałam się :-D
  kupuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. EDIT: kupiłam w Empiku, jest -30% od ceny książki.

   Usuń
 2. eeee... nie podoba mi się... taka do przeczytania raz, może dwa.. i to słowo "głupia".. walczę żeby Mała go nie używała, a tu książka serwuje .. wszystko jest u nas głupie albo fajne, walczę o nieco bardziej zróżnicowane słownictwo:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z powyższą opinią, może dobra na jeden raz a słowo "głupia" też mnie często irytuje w pozycjach książkowych dla dzieci, zawsze wtedy czytając małej książkę szukam w głowie synonimu. Podsumowując mnie zasadniczo książka się nie podoba i niestety gdyby nie Maciej Sthur oceniłabym ją jeszcze niżej.

   Usuń
  2. Ja zaś nie bardzo rozumiem taka separację dziecka od słów nawet tych złych. Nie mówię o przekleństwach, ale nie wszystko jest mądre, ładne czy chude.

   Usuń
  3. exactly, z resztą nie wierzę, że rodzic jest w stanie całkowicie pozbyć się słów nacechowanych podczas mowy codziennej ;) no albo może ja jestem jakaś ten teges słaba ;)

   Usuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać