6 maja 2015

Już czytamRycerz pyta o litery i o cyfry. Litery dopiero zaczynają go fascynować, cyfry jak na razie były na pierwszym miejscu.

Mamy drewniany alfabet (pewnie za jakiś czas go pokażę)  jednak nie do końca trafia on do Rycerza. Kiedy zaczęłam już rozglądać się za jakimś ciekawym alfabetem zgłosiła się do mnie firma Granna i zaproponowała przesłanie kilku gier. I tak oto stałam się właścicielką "Już czytam", a raczej to Rycerz stał się właścicielem.Wariantów gry przedstawionych przed producenta jest cztery. My skupiliśmy się na pierwszym, czyli na układaniu puzzli. Ponieważ na każdym fragmencie jest inna litera Rycerz pyta o nią. Po złożeniu obrazka próbuje literować nazwę zwierzaka, który na owym obrazku się znajduje.

Dodatkowa atrakcja to tworzenie własnych stworów z rożnych cześć ciała zwierząt znajdujących się na obrazkach.Na razie nie interesujemy się innymi wariantami gry - choć zapowiadają się interesująco. Mamy "Literowe puzzle" , "Sylabowe domino" i "Rozsypańce". Teoretycznie rzecz biorąc gra powinna spokojnie posłużyć przez kilka kolejnych lat - jak będzie w praktyce czas pokaże.

Jedno małe ale... trochę za mało obrazków do układania. Marzył by mi się cały alfabet :)

Na koniec jeszcze mały bonusik, jeżeli ktoś chciałby zakupić tą lub jakąkolwiek inną grę firmy Granna to w sklepie www.sklep.granna.pl na hasło GRANNA_sroka otrzyma 15% zniżki

Zniżka jest ważna do 18 maja 2015r.

1 komentarz:

  1. Też mam takie literkowe puzzle tej firmy i moja teraz już 4 letnia córcia chętnie je układa... myślę, że to super początek na drodze do poznawania alfabetu. (Kupiłam je gdy Hania miała niecałe 3 lata i już wtedy ją zaciekawiły)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać