18 lutego 2015

Klocki Dado

Posiadamy w domu całą masę "typowych" klocków. Przerabialiśmy nimi zabawę już na tysiące sposobów i mimo, że zabawia wciąż nimi jest fajna chciałam spróbować czegoś innego. Przeszukałam internet w dłuż i w szerz i mój wybór padł na trzy rodzaje klocków. Znalazłam sklep w którym te akurat były najtaniej i kupiłam.

Po rozpakowaniu przesyłki zobaczyłam malutki stosik plastikowych kwadratów z czterema nacięciami w pięciu dość żywych kolorach. Wszystkich klocków jest trzydzieści pięć sztuk. Plastik z którego wykonane są klocki jest jednocześnie i twardy i giętki.


Z klocków buduje się przyjemnie i bezproblemowo. Rycerz od razu zaczął budować niestworzone konstrukcje, sortować kolory i wymyślać całe mnóstwo innych zastosowań. Teraz po kilku tygodniach klocki służą głównie za garaże lub trasy "widokowe" cokolwiek to znaczy.

Jeżeli szukacie ciekawych i innych klocków rozwijających zarówno wyobraźnię jak i zdolnosci manualne to z czystym sumieniem mogę Wam właśnie te polecić.

Od razu mówię nie polecę wam sprzedawcy od którego kupiłam te klocki, bo opakowanie w jakim przyszły było w opłakanym stanie. Gdyby ktoś chciał je podarować na prezent to obdarowany mógłby pomyśleć, że wygrzebał te klocki w jakiejś lumpiarni. Niby opakowanie się nie liczy, ale jeżeli płacę za klocki 65zł to chciałabym pełnowartościowy towar.

5 komentarzy:

 1. Mam wrażenie, że jako dziecko miałam podobne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super klocki. Szkoda, że większość dzieciaków w moim otoczeniu stawia na dziwaczno-wypasione zabawki. Nadzieja w moim Bąblu:P:)
  Zgadzam się, że opakowanie powinno być w idealnym stanie, szczególnie jeśli płaci się już sporą kasę.

  OdpowiedzUsuń
 3. W przedszkolu w którym pracowałam były podobne, niestety dzieci przechodziły obok nich obojętnie.
  Naslonecznej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupimy...wypróbujemy... Dzieki za recenzję!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać