Madame Zgaga będzie blogerką

 

Madame Zgaga postanowiła zarobić. Jak można dorobić sobie na waciki zastanawiała się bardzo długo.Pochodziła po internecie, pooglądał co się dzieje i już wie! Nie dość, że zarobi to i popularna będzie i sławna i w ogóle i w szczególe.
Madame Zgaga zakłada bloga! To niewiarygodne, że wcześniej na to nie wpadła. Będzie blogerką! O jak to pięknie brzmi "Jestem blogerką!".
Trzeba przyjąć jakiś plan działania. Co oczywiste warto napisać do zarabiającego blogera żeby się podzielił informacjami co i jak.

Szanowny popularny i zarabiający gruby hajs blogerze 

Piszę do Ciebie jak twoja przyszła koleżanką. Podobnie jak Ty chcę zarabiać na blogu i być popularna. Może mi powiesz co trzeba zrobić, żeby zarobić? Wiesz w prawdzie bloga jeszcze nie prowadzę, ale jak sam wiesz to żadna filozofia. Siadasz sobie, piszesz co chcesz, albo to co mi powiesz będę pisać, no wiesz rozumiesz. 
Oczywiście będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i mogę Cię zapewnić, że mimo iż uwielbiam twojego bloga to na pewno nie wybiorę takiej tematyki jak ty, żeby przypadkiem Ci konkurencji nie zrobić. Także wiesz nie masz się czego obawiać.

Droga przyszła koleżanko po fachu

Bardzo mi miło, że mój blog tak Ci się podoba. Niestety nie mam dla ciebie żadnych konkretnych rad. Trzeba pisać o tym co się lubi, być innym niż wszyscy. Jeśli chcesz zarabiać na blogu to mogę polecić Ci parę pozycji książkowych i stron internetowych na ten temat, które mogą pomóc Ci zrozumieć o co chodzi, ale nie dają gwarancji sukcesu.
Bardzo mi przykro, że nie mogłem być bardziej pomocny.

Z pozdrowieniami
Wcale nie taki popularny i bogaty bloger


Szanowny popularny i zarabiający gruby hajs blogerze

Niestety gdzieś w głębi mojej duszy czułam, że nie zechcesz mi zdradzić swoich sekretów. Już dawno przejrzałam tą waszą całą klikę, która nie dopuszcza żadnych nowych, fantastycznych i utalentowanych osób jak ja. Ja wiem, że mimo, że w grę wchodzi wielka kasa to Wy się nią dzielić nie chcecie. No trudno. Poradzę sobie jakoś sama.  Jak już będę popularna to sam będziesz do mnie pisał z prośbą o pomoc, a wtedy mam nadzieję, że przypomnisz sobie jak mnie potraktowałeś. 

Z pozdrowieniami 
Przyszła sławna i bogata blogerka Madame Zgaga

ps. A możesz mi tylko poradzić jak nazwać bloga? Chce pisać o samochodach. No wiesz, to żadna filozofia, jak samochód wygląda każdy widzi. Nie mam niestety pomysłu na nazwę. 
I pamiętaj kiedyś będę sławna.


23 komentarze:

 1. jakim prawem cytujesz moją korespondencję!? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Madame Zgaga to idealna nazwa dla bloga;-p. Cóż, jako niesławna blogerka, zdaję sobie sprawę, że moje zdanie nie będzie brane pod uwagę hlip hlip.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpisy o Madame są świetne! :D Od razu mam lepszy humor.

  OdpowiedzUsuń
 4. Madame Zgago - Szanowna Blogerko, kocham Twojego przyszłego bloga i pamiętaj o mnie kiedy będziesz bogata i sławna :D

  OdpowiedzUsuń
 5. I nie chciałaś się podzielić radami??? No wiesz bardzo nie ładnie:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana ja ani popularna ani zarabiająca to nie do mnie list ten był skierowany :)

   Usuń
 6. No bezczelna to bogata i zarabiająca kupę kasy blogerka...serca nie ma i podzielić się nie chce radami tylko książki każe czytać...a fe!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hahahaha jak zwykle w samo sedno ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Madame Zgaga numer jeden:)
  Niech nazwie bloga "Samochód, jaki jest każdy widzi";)
  Chyba i ja muszę jakieś maile zacząć stosować;p

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ się uśmiałam! :) Brawo Sroczko Brawo! : Low ju soł macz :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Po mega ciężkim dniu Madame Zgaga jest lekiem na całe zło, uśmiałam się :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search