24 października 2011

Rekord !


Dziś Mały Rycerz pobił pierwszy rekord w nocy spał osiem godzin ciurkiem. To miła niespodzianka zwłaszcza, że noc wcześniej nie było tak różowo, ale o tym sza :).

Z niefajnych wiadomości Mały Rycerz ma kłopoty ze spaniem w ciągu dnia. Śpi po 40 minut nie więcej, kilka razy dziennie w efekcie jest ani nie niewyspany, ani wyspany no i koniec końców jest zmęczony i marudny, a ja nie mam kompletnie pomysłu jak mu pomóc.


Ja niestety praktycznie straciłam pokarm w prawej piersi i zaczynam panikować, że i w lewej piersi zaraz się skończy, a co tu mówić choć i tak dokarmiamy Małego Rycerza chciałabym jak najdłużej jednak serwować mu własne mleko.

Do Polski zawitała moja naj naj naj lepsza przyjaciółka (no nareszcie) i już obmyślam jak by tu się spotkać - pokazać młode, a potem spędzić tylko we dwie choć dwie godziny. Ehhh.... wyłazi ze mnie potrzeba pobycia z kimś dorosłym, z kim mam o czym rozmawiać lub samej ze sobą, bo co tu mówić Mały Rycerz zagarnął dla siebie całą moją przestrzeń życiową.


10 komentarzy:

 1. U nas raz bida w cyckach, raz potoki- nie rozumiem tego karmienia, gubię się już:D I też mieszankę podajemy, co by się nie zaskoczyć jak mojego mleka zabraknie i od razu na głęboka wodę z MM nie wskakiwać.
  Namów Męża, by został z Rycerzem a Ty na spotkanieeee:D

  OdpowiedzUsuń
 2. A! No i kawałek pasuje jak trza do 24 godzin z Dziecięciem:D

  OdpowiedzUsuń
 3. mój też ma krótkie drzemki, tak po 20 minut 2x dziennie, może on taki typ już jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z drzemkami w ciągu dnia mam ten sam problem, góraaa 40minut 2-3 razy dziennie:/ a i w nocy zaczął sie wcześniej budzić... no ale z tym to różnie.
  Co do spotkania, popieram Zezzulę:) ja tak robię:) zwariowałabym, gdybym od czasu do czasu gdzieś sama nie wyszła:)Kocham syna najbardziej na świecie, ale zregenerować się trzeba:) i wrócić z nową energią.

  OdpowiedzUsuń
 5. oj mój w ciągu dnie sypie 3x30 min. I ani minuty dłużej. w nocy pobudka co 2-3 godziny, niestety

  OdpowiedzUsuń
 6. Eh, u nas dokładnie tak samo...poza spacerem dwie drzemki po pół godziny max. I tyle. Jakies wyjatkowo energiczne te dzisiejsze dzieci. Na ośmiogodzinny sen nie mamy na razie szans, ale też próbujemy dokarmiac, chociaż Luśka gardzi butelką do tego stopnia, że ściany w pokoju biedne :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. U Arianny ze spaniem ostatnio tak samo :( i płaczliwa się zrobiła ... Nie wiem, może ktoś mi ją zauroczył...

  OdpowiedzUsuń
 8. Sympatyczne są takie rekordy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Koniecznie się wyrwij - czasem wystarczy niewiele, zaledwie godzinka, by nabrać dystansu, złapać energii, odsapnąć, a nawet zatęsknić :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Być może już o tym słyszałaś, ale powtórzę. Trwa konkurs dla mam, wystarczy napisać artykuł na swojej stronie, aby mieć szanse na wygranie 500 zł!
  Możesz więcej znaleźć na stronie organizatorów:
  http://akuku-akuku.blogspot.com/2011/09/konkurs.html

  Polecamy się, zespół AKUKU. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać