26 kwietnia 2018

Góry i ich mieszkańcy

Do książek z naklejkami mam dość ostrożne podejście. Najczęściej jest tak, że owe naklejki mają stanowić wabik dla dzieci, który niestety jest tylko sztuczką na wyciągnięcie kasy. Treści w takich dziełach zazwyczaj brak, a jak już jest to marnej jakości. Jeżeli dobrze liczę to jak do tej pory trafiłam na trzy książki z naklejkami, które można by nazwać wartymi uwagi. Dziś za to pokazuję Wam chlubny wyjątek, naprawdę fajną książkę z naklejkami. 
Książkę tę określiłabym raczej mianem atlasu o górach. Wszystkie podstawowe informacje o tym jak powstały góry, co to są szczyty czy doliny tutaj znajdziemy.
Po wstępie wyjaśniającym czym są góry przychodzi najlepsze, czyli zwierzęta. Po pierwsze mamy opisane ciekawostki po drugie w końcu w ruch idą naklejki. I nie chodzi tu o bezmyślne naklejania w puste miejsca. Dziecię może sobie stworzyć choćby i kozicorysia ;)
To jest moment w którym można się zastanowić co by było gdyby nornik miał nogi jak kozica. Na koniec kilka widoczków górski w których można nakleić zwierzaki i zrobić własną scenkę rodzajową.

Książka jest świetna bez dwóch zdań!

Autor: Justyna Styszyńska
Wydawnictwo: Widnokrąg 

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać