1 czerwca 2017

Bajka o mysiej rodzinie

Bajka w stylu i klimacie retro. Bardzo prosta, nieskomplikowana i bez zbędnych udziwnień - magia dawnych bajek po prostu.
Dawno, dawno temu żyła sobie mysia rodzina ...
Życie płynie im w luksusach wszak mieszkają w pięknym domku dla lalek. Rodzice śpią w wannach, dzieci na półkach, jest sielsko, anielsko.
Nadchodzą jednak zmiany. Zmiany duże i niosące ze sobą raczej niepewną przyszłość. Kidy to okazuje się, że "wielkie rzeczy często są w małych rozmiarach".
Cudowny, spokojny klimat, bez cienia drapieżności czy wielkich nieszczęść. Łagodna opowieść okraszona równie delikatnymi obrazami. Lubię! Bardzo lubię!

Autor: Michael Bond

Wydawnictwo: Znak

3 komentarze:

  1. Ilustracje są rzeczywiście retro-fajne :) ciekawe,na ile przykują uwagę najmłodszych czytelników? Dobre do zabawy w I spy...kuszące.pozdrawiam AD

    OdpowiedzUsuń
  2. Blog Pani czytam od ok.2 lat, a zaczęło się od recenzji gry Wodny Świat, którą chciałam kupić dla syna. Kiedy pojawiła się młodsza córka,również korzystałam z analiz kosmetyków. W sumie jest to jedno z nielicznych miejsc w sieci, które odwiedzam regularnie. Ze swojej strony chciałam podziękować za kawał dobrej roboty, trafionych tematów min.ksiażek dla dzieci oraz niewymuszonej szczerości jaką obdarza Pani swoich czytelników. Pozdrawiam Magda

    OdpowiedzUsuń
  3. mamy ta książeczkę w naszych zbiorach. Jest cudownie piękna. Polecam ją dla każdego dziecka.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać