9 czerwca 2016

NIEMAPA


Ile z Was zostanie w domu w te wakacje? Ile z Was wyskoczy tylko na chwilę gdzieś w blisko? Ile z Was będzie próbowało zagospodarować czas sobie i dzieciakom choć w weekendowy wypady?

Oto sposób na fajne przygody we własnym mieście, albo na gościnnych występach weekendowych czy nawet jednodniowych. Oto i NIEMAPA .


Niemapę ową wymyśliły dwie mamy. Wcale mnie to nie dziwy, mamy mają moc i wielki potencjał w sobie. Małgosia Żmijewska i Asia Strudzińska. Wydawnictwo Ładne Halo pomogło im ją zrbić - znaczy mapę tę :). Maciek Blaźniak (autor między innymi: "Kiedy będę duży, to zostanę dzieckiem" polecam przyjrzenie się tej książce :) )zajął się projektem graficznym i rysowaniem. W projekcie brała udział jeszcze Asia Guszta która zadbała o druk. I wszystkim tym fajnym ludziom wyszło coś fajnego. W sumie nic dziwnego, fajni ludzie fajne projekty.


Niemapa wygląda jak mapa - to tylko przysparza smaczku przygodzie. Żaden GPS, żadna komóra, smartfon, tablet itp... tradycyjny magiczny papier. Wielka płachta papieru zawierająca w sobie obietnicę dobrej zabawy we własnym mieście.


Wszystko co może być ciekawe dla rodzin na Niemapie znajdziecie. Wszystko co warte zobaczenia Niemapa w sobie ma.

Ba Niemapa ma jeszcze kilka innych smaczków. Między innymi słownik gwary.


Na razie Niemap są cztery sztuki. Łódź, Rzeszów, Wrocław i Lublin. Możecie je zobaczyć TUTAJ. Niemapa Lodzi którą widzicie na zdjęciach jest bezpłatna i możecie ją w Łodzi dostać w wybranych punktach.

Bierz NIEMAPĘ i chodź na spacer!!!!


11 komentarzy:

 1. Sroko, nie zabij, że nie w temacie, ale jestem ledwo żywa. Przez ciągłe wycieranie nosa zmasakrowałam skórę wokół niego. Czym to mogę smarować, aby prędko się zregenerowało? Balsam z Tisane będzie wystarczająco skuteczny, czy lepiej zainwestować w jakiś krem/jakąś maść?

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne! W sierpniu lecę na urlop do nojego kochanego Lublina, moze odkryje go na nowo 😊;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łódź to moje miasto rodzinne. Porozglądam się za mapą, niemapą jak przyjadę na wakacje bo zapowiada się super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z taką mapą Łódź byłaby zdecydowanie ciekawsza, ale nie wiedziałam że jest więc ostatnio zwiedzaliśmy miasto bez niej. Bardzo ładne wydanie
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest jeszcze Rzeczow i Wroclaw. W Lodzi Niemape mozna bylo dostac w UML a teraz w Bardzo Rozsadnie na Ul. Piotrkowskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostać czy kupić? Łódź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam zapytać u źródła czyli na stronie niemapy powinien być kontakt.

   Usuń
 7. Muszę naskarżyć jak dziecko, bo niestety w sklepie Pan tu nie stał przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi ta niemapa jest do kupienia za 15 zł. Nie rozumiem, dlaczego ktoś robi na tym interes?

  OdpowiedzUsuń
 8. O przepraszam, teraz doczytałam na stronie UMŁ, że jednak mapa nie jest za darmo :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać