19 marca 2015

To doprawdy kiepska sprawa, kiedy bestia się pojawia

Problem ze mną jest taki, że jestem dzieckiem komiksu. Kocham książki, ale komiksy... komiksy wielbię. Mam do nich wielki sentyment i o ile książki mogę kupować na czytnik o tyle komiksy na to czytniku to po prostu profanacja :) .

Komiksy Tadeusza baranowskiego to jedne z moich ulubionych na nich się wychowałam. Ich absurdalne poczucie humoru jest mi bardzo bardzo bliskie. Są przynajmniej trzy pozycje w jego dorobku, które można zacząć czytać prawie czterolatkowi :) . Dziś przedstawiam wam pierwszą z nich.


Rysunki i historia są ewidentnie skierowane do dzieci. Prosta historia, kolorowe ilustracje, brak "Baranowskiego" poczucia humoru sprawia, ze komiks nadaje się do czytania dziecku czy też z dzieckiem :)
Kolejna pozycja obowiązkowa dla wielbicieli komiksów :)

Autor: Tadeusz Baranowski
Wydawnictwo: Ongrys

2 komentarze:

  1. Nie jestem wielką fanką komiksów ale ta pozycja jest naprawdę kusząca:) Chyba się skusimy w najbliższym czasie. Będzie troszkę czekać bo Bąbelek mały ale półki trzeba zapełniać:P

    Pistacia

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo, moja prawie 4 latka pokochała Matołka, który może komiksem nie jest, ale trochę w formie podobny.. to może jej się to też spodoba :))
    p.s. "terz" - boli, chyba miało być też :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać