5 października 2014

Potrzebna pomocNapisała do mnie Pani Paulina z prośbą o pomoc. Jako że zgodziła się żebym ujawniła treść jej maili tak właśnie zrobię, bo najlepiej oddają w czym rzecz.

"
W naszej parafii jest grupa osób, które udzielaj się charytatywnie by pomoc biednym. Moja mama wspolpracuje z Caritasem w Poznaniu wlkp.często udziela się sprowadzając żywność z Caritasu ,rozdaje ja tym najbiedniejszym ...Co roku na święta wielkanocne i Bożego Narodzenia(na MIKOŁAJKI) organizuje paczki dla dzieci w postaci zabawek i słodyczy oraz owoców. Niestety co raz trudniej jest nam w poszukiwaniu darczyńców. Dlatego wysłałam kilka próśb o pomoc min dla Pani.

Jak pisałam my nie chcemy pieniędzy,jednak jeśli ktoś je nam przekaże to mamy paragony zakupionych artykułów. Jednak wolimi by darczyńcy przesłali w miarę możliwości zabawki,art szkolne,słodycze. Nasze dzieci naprawdę ucieszy każdy drobiazg. Wiem, że w kilku rodzinach wielodzietnych brakuje art.szkolnych.Dzieci są w wieku od 2 do 13 lat.(większość to chłopcy którzy interesują się polka nożną i kochają klocki lego, natomiast ci młodsi widzę że bawią się samochodzikami,pistolecikami )
Jeśli zdecyduje się nam Pani pomoc to proszę o przesłanie paczki na adres "

Paulina Barska
Gostyń
ul.Górna 40/15
63-800 Gostyń wlkp.


zdjęci: KLIK

1 komentarz:

  1. Poproszę o mail do Pauliny. jestem z Gostynia, więc tym chętniej pomogę. moj adres email madziamir@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Przycisk Whatsapp działa tylko na urządzeniach mobilnych

Wpisz słowo i wciśnij enter, żeby wyszukać