czwartek, marca 19, 2015

To doprawdy kiepska sprawa, kiedy bestia się pojawia

Problem ze mną jest taki, że jestem dzieckiem komiksu. Kocham książki, ale komiksy... komiksy wielbię. Mam do nich wielki sentyment i o ile książki mogę kupować na czytnik o tyle komiksy na to czytniku to po prostu profanacja :) .

Komiksy Tadeusza baranowskiego to jedne z moich ulubionych na nich się wychowałam. Ich absurdalne poczucie humoru jest mi bardzo bardzo bliskie. Są przynajmniej trzy pozycje w jego dorobku, które można zacząć czytać prawie czterolatkowi :) . Dziś przedstawiam wam pierwszą z nich.


Rysunki i historia są ewidentnie skierowane do dzieci. Prosta historia, kolorowe ilustracje, brak "Baranowskiego" poczucia humoru sprawia, ze komiks nadaje się do czytania dziecku czy też z dzieckiem :)
Kolejna pozycja obowiązkowa dla wielbicieli komiksów :)

Autor: Tadeusz Baranowski
Wydawnictwo: Ongrys

2 komentarze:

  1. Nie jestem wielką fanką komiksów ale ta pozycja jest naprawdę kusząca:) Chyba się skusimy w najbliższym czasie. Będzie troszkę czekać bo Bąbelek mały ale półki trzeba zapełniać:P

    Pistacia

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo, moja prawie 4 latka pokochała Matołka, który może komiksem nie jest, ale trochę w formie podobny.. to może jej się to też spodoba :))
    p.s. "terz" - boli, chyba miało być też :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

TOP