Na dwoje babka wróżyła, zapalenie pęcherza i 1650 g


Jesteśmy po wizycie u lekarza niestety nadal nie wiem jak będę rodzić. Jak to mój lekarz powiedział - "spróbujemy naturalne, ale mam się nastawić na cesarkę, bo on woli wykonać jedno cięcie więcej, niż mieć na koncie jedno dziecko "uszkodzone" więcej". Wszystko wiec rozstrzygnie się na finiszu, żal bo psychicznie do niczego nie mogę się przygotować.


Niestety okazało się, że mam zapalenia pęcherza (kurde, kurde, kurde, szlak), przez 8 dni lecę na antybiotyku, urosepcie i nospie (kurde, kurde, kurde, szlak), a potem powtarzam badania.

Zostałam opierniczona za głaskanie brzucha, bo może to wywołać skurcze, jak młody wwierca się w pępek mam do niego mówić hmmmm znaczy jadaczka mi się nie zamknie przez następne dwa miesiące z hakiem. Pewnie od mojego gadania młody będzie chciał wyjść wcześniej byle bym się zamknęła.

No i na koniec młody w 28 tygodniu i pierwszym dniu waży 1650g - no i pięknie!!!
Suwaczek z babyboom.pl

4 komentarze:

 1. jak to: można dostać skurczy od głaskania brzucha?? pierwsze słysze... ja głaskałam całą ciążę i Gulek jak siedział w brzuchu tak nadal jest... współczuje zapalenia pęcherza... tak naprawdę nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć, więc lepiej być nastawionym na wszystkie ewentualności.. ja też nie wiem czy będze cesarka czy nie; wiem, że na pewno chcą spróbować poród naturalny najpierw; pewnie u Ciebie będzie podobnie... ps. fajnie teraz wygląda Twój blog ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobno nie można ale ja też głaskałam :)
  Chyba tylko zagrożone ciąże i jak masz przedwczesne skurcze nie mogą głaskać brzucha i to chyba tylko w "kółko". Jeden głask tragedii nie czyni, zawsze można popukiwać i poklepywać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja głaskam podświadomie i raczej rzadko, częściej właśnie rękę sobie trzymam, albo pukam młodemu. Może u mnie przez ten pęcherz. Choć słyszałam opowieści o dziewczynie, która od 25 tygodnia regularnie lądowała na porodówce z powodu skurczy i kiedy położna ją przyuważyła jak chodzi po korytarzu i głaska się po brzuchu sprawa się wyjaśniła.

  OdpowiedzUsuń
 4. masakra, pierwsze słyszę nikt mnie o tym nie ostrzegał nigdzie o tym nie słyszałam..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search