Babcia Grażynka popada w zakupoholizm

Wyprawka, a w zasadzie ciuchy dla młodego są skompletowane wszystko dzięki babci Grażynce, która jednak nie umie przestać kupować :). Młody zaopatrzony jest w stroje od 0-3, od 3-6, od 6-9 i nawet parę sztuk 9-12. Babcia wszystkie ciuchy prześwietla, czy na pewno 100% cotton, czy nie chińskie, czy nie będę drapać i czy wnuk będzie się pięknie prezentował.
Babcia nie ma skłonności do szaleństwa jak jej córka Sroka, więc młody ma szanse pochodzić i w "normalnych" ciuchach. Babcia kupiła już stój piłkarza (chyba tak bardziej pod Dumnego Ojca), ale również zakupiła już książki bo przecież młody będzie wybitnie inteligentny (no ba, coś musi mieć po mamusi hahaha.... ;) ).
Przed wczoraj uświadomiłam babci Grażynce, że młody ma już stroje na każdą okazję i może nie potrzebnie wydaje pieniądze i co? Kobitka, która do tej pory zawsze, ale to zawsze realnie podchodziła do spraw wszelakich, a finansowych to już na pewno stwierdziła "ale ja się nie mogę powstrzymać".

Na wspólnych zakupach wpadł mi w oko strój dyni i tym razem ja się nie mogłam powstrzymać. Mam nadzieję, że młody kiedyś matce wybaczy, że jest szurnięta ;) . Kocica tez nie mogła się powstrzymać i w kadrze musiała się pokazać choć tylko mordką :) .
2 komentarze:

  1. no tak :) Mam to samo... u nas pierwsze dziecko w rodzinie, przyszła babcia szaleje ograniczana jedynie moimi komentarzami ("cynicznymi" je nazywa, a ja po prostu staram się dbac o jej finanse...no i pakowność mojej szafy). Na babcie nie ma rady ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do udziału w konkursie na "Blog miesiąca" www.blog.przedporodem.pl/kwietniowa-edycja-konkursu-dla-mamojcow-piszacych-blog-o-ciazy/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search