Babcia Grażynka nie może spać


Od kiedy babcia Grażynka wie o wnuku wielbi go miłością olbrzymią, szaleje z ciuszkami i kupuje młodemu przyszłemu intelektualiście książki.
Babcia Grażynka jednakże nie może spać od kilku tygodni. Termin nie jest przypadkowy, sen umknął w monecie kiedy córka babci zwana tutaj Sroką wypatrzyła łóżeczko, z którego jak smyk podrośnie można zrobić tapczanik. Od tamtej pory sen odszedł precz jak ręką odjął. Łóżeczko musi być wygodne, śliczne, praktyczne i nie w paskudnych kolorach, nie może być za jasne, żeby lokator nie zniewieściał. Łóżeczka śnią się babci Grażynce po nocach, babcia przeprowadza konsultacje zakładowe z innymi babciami, gdzie znajdują się fajne sklepy, no i babcia postanowiła, że to ona kupi wnukowi łóżeczko, rzecz jasna Sroka może je sobie wybrać :) . Od momentu kiedy padło postanowienie, babcia Grażynka łóżeczko chce kupować już! Biega po sklepach, wypytuje, męczy sprzedawczynie, jeśli tak dalej pójdzie babcia zostanie specjalistką od łóżeczek dziecięcych, a spokojnie uśnie kiedy łóżeczko stanie w naszym domu.
Jak tu nie kochać takiej Babci, najcudowniejszej istoty na świecie, która zrobi wszystko, żeby inni byli szczęśliwi (i wygodnie i smacznie spali).

źródło obrazka: nie pamiętam

1 komentarz:

  1. haha:-) tak to już z babciami jest...teraz sen z oczu spędza łóżeczko. będzie łóżeczko, sen przepędzi kolejna rzecz dla wnuka:-) my wybraliśmy meble z Baby Vox: http://www.baby.vox.pl/index/meble_rosna_z_dzieckiem/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search