Pozdrowienia z Matplanety


Wczorajsza wizyta u lekarza utwierdziła mnie w przekonaniu, że żadne media nie mówią prawdy o ciąży, panie w porannych programach cudownie się czuły w stanie błogosławionym, a ja zwykły odszczepieniec odmieniec i przybysz z Matplanety jestem. Ha.. tyle tylko, że okazuje się, że moja planeta jest liczna, wczoraj naliczyłam nas chyba z sześć, w szpitalu było nas więcej więc czemu nie widać nas w mediach?


Dyskutując sobie w poczekalni, na przyjęcie brzucha, doszłyśmy do wniosku, że czas ciąży to najbardziej stresujący czas w życiu. Pierwsze trzy miesiące to koszmar, drugi trymestr to presja kiedy się w końcu poczuje te ruchy. Każdy pyta i co czujesz już coś, no nie czuję mam balona z przodu, ale nie czuję, więc nie śpię po nocach macam się po balonie, może coś poczuję - matko sałatko ratuj.
Nie chcę nawet myśleć co będzie w trzecim trymestrze.
A w mediach, piękna pani, o nienagannej cerze przechadza się po ganku pełnym kwiatów czule głaszcząc swój brzuch, a feeee....

No i niestety mam kolejną zagwozdkę, młody na USG wychodzi o dwa tygodnie do przodu, hmmmm..... Dumny tata pociesza: "lepiej, żeby był za duży niż za mały" , tylko jak przecisnąć arbuza przez dziurkę od klucza :) .

Mamy 18 tygodni, według USG 20 .


Suwaczek z babyboom.pl

3 komentarze:

  1. telewizja kłamie:-) a tak na serio to ciąża to przede wszystkim codzienna praca nad...własną głową:-) trzeba mocno wyluzować, jak najmniej czytać i wsłuchiwać sie w siebie. kiedy bedziesz miala poczuc ruchy to poczujesz. a USG też sie nie martw bo to są często przekłamane informacje. u mnie w 34 tyg. wychodzi 37:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Młody już kopie niemiłosiernie (od tygodnia co najmniej) więc już jestem spokojna :). USG nadal do przodu, ale tu zaczynam się cieszyć może tak uda się urodzić na początku Lipca.

    OdpowiedzUsuń
  3. jak kopie to zazdraszczam...ja jestem jeszcze na etapie wytężonego oczekiwania ;-) 21 tydzień się zaczął, wszyscy wokół powtarzaja, że czuć już powinnam... a ja owszem, czuję ale nie jestem pewna co :-P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz
Jeżeli podajesz skład kosmetyku podaj jego nazwę i producenta
Analizuję TYLKO kosmetyki dla kobiet w ciąży i dzieci
Zanim zadasz pytanie sprawdź czy ktoś już o to nie pytał, używaj również wyszukiwarki blogowej.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search